reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Haha a ja siedzę i czekam i zaczęłam czuć że się stresuje... Ale czym-tym że na USG prowadząca stwierdzi konwersje mojej dziewczynki w chłopaka:p choć wcale bym tego jako dramat nie odebrała to nie wiem, już się zaczęłam nastawiać :D
 
reklama
Bulkaasia mysle, ze na tym etapie ruchu jeszcze nie sa non stop wyczuwalne, ale wiem, ze sie denerwujesz, ja tez kilka dni przed kazdym usg okropne nerwy, teraz mam najdluzsza przerwe w usg od poczatku, bo az 2,5 tyg :/ Równiez podziwiam prace w ciazy blizniaczej, u nas wiekszosc dziewczyn w pojedynczej nie zagrozonej ciazy od razu na zwolnienie idzie ;p

Aga dobry obiadek wlasnie tak z min. 1 h sie robi niestety :( jak przychodze z pracy to chce jesc teraz i natychmiast, pocieszam sie, ze od polowy ciazy bede wiecej w domu i bede miala wiecej czasu na super obiadki. Bardzo lubie miesko wlozone do rekawa i pieczone w piekarniku, zawsze jest bardzo soczyste.

Kasiulka popieram, ten garnek znacznie skrócił czas gotowania wiekszosci potraw.

Lilith zdrowia dla synka!! W PL podobno epidemia grypy, mam nadzieje, ze sie jakos uchowamy, bo w sb jedziemy na ferie...

AIM mnie sie snia rozne rzeczy, ale prawie zawsze jestem w nich w ciazy, obecnie mam sny na topie tego co sie dzieje w pracy, musze szukac pracownika do zastepstwa za mnie i kolezanke (obie jestesmy w ciazy), wiem, ze na to stanowisko ciezko znalezc kogos sensownego, wiec sie tym zaczynam denerwowac...
 
Ja lubię mieć więcej czasu na gotowanie ale zauważyłam że w 30-40 min można bardzo dużo fajnych rzeczy zrobić, w tygodniu rzadko mam więcej czasu i tyle mi wystarcza w sumie :)
 
Ja gotuje mimo ze jestem w domu raz na dwa dni, czasami na trzy ;) wystarcza jak apetyty nie dopisują. W moim procesie odchudzania pare razy kupowałam dietę na vitalii. To nie jakaś dieta konkretna a zdrowe gotowanie. Obiady zajmowały mi wtedy na prawdę mało czasu.

Bulkaasia, Aga ja tez jestem taka osoba energiczna, która by pracowała jakbym miała prace. U mnie to skończyła sie umowa jak byłam w ciąży z pierwszym synem i od tego czasu jestem w domu z chłopcami. Ale ja miałam okropne warunki finansowe i obrzydliwe szefostwo.

Aim powodzenia

Karo dobrze ze sprawdziłas, a szyjka trzyma :) odpoczywaj jak umiesz i możesz

Lilth zdroweczka!!
 
Hej ja też często gotuje na dwa dni, a dzisiaj akurat mam obiad dla męża od rodziców z wczoraj a ja jadę do mamy i siostry młodszej (tata ma na popołudnie ) i zrobimy sobie coś dobrego do jedzenia, na pewno chce koktajl jagodowy albo truskawkowy :D i będziemy grać w eurobiznes ;)


Karo dobrze, że pojechalas sprawdzić :)

Udanych wizyt :)
Miłego dnia :)
 
Witam sie ;)
Mało mnie bo jak pisałam zjazd miałam i w ten czwartek znowu musze jechac...jedzcze 12 zjazdów zostało ;(
Poza tym czuje sie dobrze tylko dalej mnie te kosci jak u staruszki bolą. Chodze jakbym juz w 9 m-cu była
Według usg dzis zaczynam 17 tydzien..maluszek coraz wiecej sie rusza i coraz mocnej go czuje ;) jutro mam wizyte moze wreszcie mi gin powie któz to tam zamieszkał ;)
Jestem na zakupach musiałam chwile dychnąc ;) moze wieczorkiem uda mi sie Was nadrobić i ładnie cos poodpisywac
Tymczasem spokojnego dnia zycze ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karo - i bardzo dobrze, że skontrolowalas sytuację. Dobre ktg prawdę powie. Co do szyjki niby 1 mm krócej, ale.. Lepiej dmuchać na zimne (tymbardziej, że masz krótką). No i dzięki temu możesz też na spokojnie odpocząć do soboty [emoji5]

Kasiulka - ja też mam obiady na 2 dni. Choć.. Ziemniaki zazwyczaj świeże gotuje. I w tyg bazujemy na drugim daniu, zupa rzadko niestety bywa
A z pracą - jeżeli dajecie radę finansowo pomimo, że jesteś w domku, to tylko się cieszyć [emoji5] - tych lat nic i nikt Synkom nie zastąpi [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny!
Zanim nadrobiłam wszystkie posty (a było ich ponad 30 stron) musiałam posiedzieć trochę czasu, żeby wszystkie dokładnie przeczytać. Informacja od jednej z naszej koleżanek mnie zszokowała i uświadomiła, że na każdym kroku powinnyśmy uważać w naszym stanie.

Ogólnie ze snem jak widzę ma problem większość z nas. Ja również do takich należę, z tym, że mam często sny, że rodzi mi się dziecko patrzę na nie a to ma jedno oko na środku głowy, a to ma dwoje uszu na środku czoła, także jakiś strach z podświadomości się odzywa.

Kolejną sprawą, która była omawiana - twarda macica/ stawianie się jej. Tutaj taka moja uwaga, żeby się nie pomylić w przypadku zaparć i nadmiernie wzdętymi jelitami, które mogą imitować tego typu uczucie.

Ja mam natomiast do Was pytania:
1. Czy znacie jakieś sposoby na zaparcia?
2. Czy macie zmniejszone pragnienie (mam na myśli picie np. wody :)
3. Czy u którejś z Was pomimo tego, że zaczęłyście 2 trymestr nadal występują objawy nudności a czasami nawet i wymiotów ??

Pozdrawiam !
 
Hejka,
Ja nie mogę spać już od 4.

Cały weekend nie czytałam Was, może coś uda mi się nadrobić [emoji6]

Po sobotnim Usg wszystko ok. Wyniki pappa oki,reszta też. Synek z mężem też byli podejrzeć maluszka, no i potwierdzone, że będzie chłopiec, czyli rodzinka: ja jedna na trzech [emoji56]

Dzidziuś zaslanial buzke rączkami i smacznie spał tyłem do nas. Tylko na chwilkę się pokazał. Moi chłopcy to patrzyli na to Usg i miałam wrażenie , że nic nie rozumieją hehehe rozpoznali stopkę chyba tylko [emoji23]

A Filip przy fotkach 3d mówił, że brzydki ten brat ,myślałam, że padne. .. I że woli czarno białe

Dobra kawa inka wypita, idę jeszcze wtule się w kolderke

Miłego dnia
Gratuluję udanej wizyty:)

AIM- jak tam dziewczynka czy chłopiec? Daj znać!

A ja dziewczyny zawalone gardło mam. Oprócz wody z solą chyba nic innego nie możemy nie ?

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Do góry