reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej:) tez miałam zryte sny ale nic o dzieciach. Raz mi się snilo ze szukalam dzieci po szufladach :/


Zauwazylam cos dziwnego:D jak leze całkiem płasko na plecach to mam większy brzuch z lewej strony (wiem ze moja fasolka mieszka z lewej strony macicy), tez tak macie? Mam ewidentnie górkę na lewo od pępka :D mam nadzieje ze tak nie zostanie, wystarczy ze mam cycki nierówne:D
 
reklama
Morela - zdrówka!
Mi *spam* do ssania
pomógł.


Mamusia Muminka - bardzo rzadko dopadaja mnie teraz mdłości (czasami z rana.. Ale to już sporadyczne akcje).
Z piciem najwięcej pije w pracy, ew.w domu do godz. 16:00.. Później już zwalniam. Ale mimo wszystko staram sie nawadniac.
Z zaparciami - to jabłka, śliwki, czasami łyżeczka oliwy/oleju (nie wyprobowalam osobiście, ale jest to sposób stosowany w mojej rodzinie), ja lubię przygotować sobie przed snem, ew.z samego rana miksture z przegotowanej wody i miodu - nie dość, że wspomaga układ trawienny i pomaga przy wyproznianiu, to jeszcze zatrzymuje mdłości.


Mafu - sporo tych zjazdów Ci zostało :-(.
A jak się czujesz na nich? Egzaminy nie potęgują jakis dodatkowych bóli?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To najważniejsze!

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
A ja dziewczyny zawalone gardło mam. Oprócz wody z solą chyba nic innego nie możemy nie ?

Szałwia, rumianek do płukania gardła.
Do ssania są jeszcze fajne pastylki z *spam* gardło - z maliną i propolisem. Mnie pomogły gdy miałam stany zapalne gardła. Tylko trzeba uważać jak ktoś jest uczulony na miód i pochodne wosku pszczelego.
 
Hejka

Aha gratki:-)

Karo dobrze ze to sprawdzilas i wszystko ok!

Dziewczyny a ja mam pytanie wlasnie odnosnie stawiania macicy czy po orgazmie Wam sie tak stawia ja dzisiaj az sie wystraszylam tak mi stwardnialo wszystko ...nie wiem czy to normalne niby w necie pisze ze tak ale jak u Was boje sie ze bede miec traume i moj umrze z braku seksu:D

Z tym szybkowarem super sprawa!! Jestem w szoku!!

010igov35ye70zfx.png
 
Dziewczyny a ja mam pytanie wlasnie odnosnie stawiania macicy czy po orgazmie Wam sie tak stawia ja dzisiaj az sie wystraszylam tak mi stwardnialo wszystko ...nie wiem czy to normalne niby w necie pisze ze tak ale jak u Was boje sie ze bede miec traume i moj umrze z braku seksu:D

Jeżeli uczucie stawiania się mija w przeciągu kilku godzin to nie ma obaw do niepokoju. Po orgzamie dochodzi do skurczów macicy, które miałyby ułatwić proces dostania się plemników do komórki jajowej i ułatwić proces zapłodnienia - co już w Naszym przypadku rychło w czas :)
 
Mamusia muminka dzieki no przeszli mi jakos po 10 min ..kurde ze tez ciaza nie moze byc bezproblemowa tylko ciagle trzeba sie martwic:p

Nie pamietam jak to bylo w 1 ciazy... wiem ze mi sie stawiala ale kiedy i po czym to nie wiem..

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Aim - spokojnie [emoji6] jeszcze się pokaże [emoji5]. Cieszę się, że wszystko w porządku [emoji3]


Maziajka - w sprawach seksu to my teraz nie pogadamy [emoji1]. Ja jestem z tych "czasochłonnych" nad którymi trzeba odpowiednio popracować, a w ciąży to i słabą mam ochotę i się boję, i w ogóle..

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry