reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Prevomit, maja imbir, wit b6 i kwas foliowy. Sa jeszcze mamarin z podobnym składem tylko bez kwasu
Prenatal Uno też w swoim składzie imbir, kwas foliowy i witaminki.
Mnie omija na szczęście gotowanie przed świętami, planuje tylko sałatki zrobić. Ale pakowanie rzeczy przed przeprowadzką wykańcza mnie psychicznie i fizycznie :-\
Gratulacje udanych wizyt i małych czlowieczkow widocznych na usg :-)

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No już jestem po :) Wszystko jest idealnie. Dzidzia starsza o 1 dzień czyli z usg na dzień dzisiejszy termin 19.07.17 :) Ma już 3.3cm i machała do mnie rączkami i nóżkami :) słuchałam też serduszka. Zdjęcie wklejam w wątku wizytowym :)

Teraz mogę spokojnie przeżywać święta :)
Aśka jak twoja wizyta?

Dziękuję za kciuki wszystkie :*

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
1482436891086.jpg
1482436895187.jpg

Jakby ktoś nie widział na wątku wizytowym to chwale sie jeszcze tutaj :D moje 5.4 cm szczescia [emoji173] niestety lekarz nie umial sie zdecydowac na plec[emoji14]takze musze poczekac do 18 stycznia :D wszystkie wyniki super takze ulga niesamowita :) termin z OM 11 lipiec a z usg 6 lipiec :D tak moj ufoludek nadrobil ostatnio ze z 11t2d zrobil sie 12t0d :D smialam sie z moim K ze to przez ogórkową której zjadlam pół gara :D
GRATULACJE dla dziewczyn które dzisiaj wizytowaly:D ciesze sie ze mamy tu same dobre wieści ;p

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1482436891086.jpg
    1482436891086.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 273
  • 1482436895187.jpg
    1482436895187.jpg
    57,2 KB · Wyświetleń: 278
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt :) tym które znają płeć troszkę zazdroszczę :)

Zapomniałam wam napisać jaki dziwny miałam dzisiaj sen :)
śniło mi się że byłam na usg i mi doktor pokazywał, że moje dziecko się w brzuchu na głos śmieje, i było to widać. Doktor zastanawiał się skąd ten śmiech i zapytał jaką płeć przewidujemy... A kiedy mu powiedziałam, że to wszyscy mówią że będzie chłopiec-odpowiedział, że pewnie to tak rozsmieszylo maleństwo - bo jest dziewczynką :) :)
No ciekawa jestem co z tego wyrośnie :)

Jutro pędze na wizytę, więc przed świętami będę miała z głowy :)
 
Ojej, trochę miałam do nadrabiania :sorry2:
Gratuluję wizytującym dziś Mamusiom, cieszę się, że już każdej wszystko w porządku.
Kurcze, zazdroszczę tym, co znają już płeć :-D Ja mam za tydzień genetyczne, mam nadzieję, że i u mnie będzie widać :biggrin2:

ŻonaGraja, sen pierwsza klasa :D Ciekawe, co z tego wyjdzie ;)
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i świetnych wieści. Strasznie podobają mi się te zdjęcia z USG małych ludzi :-)
Ja muszę czekać na prenatalne do 17 stycznia jeszcze tyleee czasu. Ale 5 podejrze sobie maluszka.
Miłego dnia dla was i spokojnych przygotowań. Ja w pracy, później że trzy godziny na robienie światecznych potraw i do drugiej pracy. Czuję się zdecydowanie lepiej i 10 tydzień wczoraj rozpoczęty :-)

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Do góry