reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

linoone moja też ryczy ino się oddalę. Ale tylko jak jesteśmy same. Jak jest sama z tatą ( wprawdzie zdarzyło się to tylko kilka razy) to nie płacze. Ale tate ma wariata także jak on zacznie ją rozśmieszać to świata nie widzi.
abed 5?????? Gdyby mój R był matką to 5 byłaby ok bo on wcześnie wstaje, nie potrzebuje dużo snu za to ja zawsze byłam śpiochem. Moja teściowa mówi, że mam ogromne szczęście, że ona tak sobie pośpi bo jej dzieci wstawały zawsze o 5 . Ja rozumiem, że inni mają gorzej hihi ale mi naprawdę brakuje jeszcze chociaż tej godziny bo ja się szybko eksploatuje.

Czy ktoś oprócz mnie usypia osttanio swoje dziecię na rękach??
U nas pogoda też śliczna, chyba pierwszy raz od tygodnia bo non stop lało
A ta wasza Camilla to oparta na rumianku?
 
reklama
Kasia mam nadzieję, że czas wystarczy żeby polubiła mleko. Codziennie wieczorem jej daję. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Abed u nas też kaszka z mm. Kupię jej dziś kubek niekapek i będę w nim podawała. Butla ze smokiem to w naszym wypadku tylko super gryzaki

Kasia moja mała potrafi zasnąć tylkp przy cycku albo na rękach. Poza domem udaje jej się usnąć albo w wózku alno samochodzie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Monti moja już od kilku miesięcy usypiała sama a ostatnio nie potrafi się sama uspokoić. To nie to że ona woła na ręce - sama ją biorę jak widzę, że mi się dziecko męczy :( wtedy jakby zaraża się moim spokojem i zasypia w minutę
 
Aga, zdrówka!
U nas też wychodzi 8 ząbek :)

Aha, to mam nadzieję że szybko mu minie, bo bardzo mnie to wykańcza..
Jaki słodziak :) Mój skubany nie daje sobie butów założyć, od razu się drze i muszę zdejmować.

Abed, mój robi tak samo, ciągle muszę na niego uważać :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arturowi wyszła lewą 1 ale widzę że i lewą 2. Z prawej strony nadal nic, ciągle tylko są kreski. Wy macie wampirki a u nas nie wiem jak nazwać :)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Abed - poki co "tylko" ta temp i co jakis czas pcha paluszki do buzi (ale dziwne, bo nie dotyka miejsca tej dwojki tylko bardziej pcha na 4/5), moj tshirt, rekaw bodziaka. Daje jej nurofen i smaruje dentinoxem. W razie "w" umowie jutro wizyte popoludniowa. To akurat bedzie ta 3 doba. Pamietam, ze u Ciebie podobna sytuacja byla.


Emol - u nas kasowniki bardziej [emoji16]. Nie kazde dziecko identycznie zabkuje. Grunt by bylo to jaknajmniej bolesne.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia L usypia przytulony do mnie po butli o 21, ale i tak się niedługo po odłożeniu się budzi i wtedy Mąż z Nim chodzi. Długo pięknie odkładałam Go i spał całą noc, a teraz już długi czas tak jest , co do tego to po prostu brak mi sił:( I w ciągu dnia w ogóle Mu się pomieszało i jest szarpanina mimo że jest mega śpiący, czekam aż to po prostu minie... W ogóle filmu obejrzeć się nie da do końca, przesrane w tym jednym pokoju.
 
Ostatnia edycja:
Hej

Mam ostatnio mega zagoniony czas a w sb do pracy! Mam nadzieje ze dam rade.

Monti moja lubi Bebiko ale ona jest taka ze zezre i wypije wszystko.Z butli ze smoczkiem tez nie bardzo chce..w dzien pije z bidonu.A w nocy cyc 2 razy dziennie.


Jagoda tez ryczy jak mnie nie widzi i ciagle za mna lazi..mam nadzieje ze to minie!


A co do zabkow to nam wyszedl w koncu pierwszy!!


Aga a Kalina nie gryzie cyckow tymi zebolami! 8 to jakies kosmos dla mbie;D

Napisane na LG-M160 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m Grześ też tak smyralam dalej dziąsła a wychodzą żeby z przodu. Nawet mi się wydaje że tam też bywają podpuchniete. A ma Kalinka katar czy tylko temperaturę? U nas cieknacy katar i lzawiace oczy :/ do tego kicha i odkasluje.
Aha no nie mogę, Miki znowu w butach, zazdroszczę, wygląda w nich superowo . Mój klusek ma tak pulchne stopy, że malo co mu wchodzi, a jak już to duże i mu tylko dyndaja. A ja uwielbiam buty.
Maziajka gratulacje zęba :)
My mamy te 4 zęby w kasownik, tyle że te górne dwójki są jeszcze wysoko i idą powolutku to jeszcze ich na cycku nie czuć, ale dolnymi jedynkami potrafi udziabać.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia też uwielbiam buty ale Artur je ciągle ściąga. Na święta miał ubrane przez 1 min w samochodzie. Na miejscu już były tylko skarpetki. A i tak nie na dlugo, bo skarpetki też przeszkadzały. Przynajmniej czapki nie ściąga.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Do góry