Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ja mysle, ze przejmowac sie nie mozna bo nigdy nie wiadomo kazdy czlowiek jest inny ja po cc sie lepiej ruszalam niz niektore dziewczyny co rodzily naturalnie, ale sa tez takie co bardzo zle przeszly cc. Nigdy nie ma gwarancji co I jak. Najwazniejsze zeby bylo dobrze dla dzieckaCzuje jakaś obawę przed drugim cc. Na patologii w poprzedniej ciąży leżałam z dziewczyna umówiona na drugie cc, później spotkałam się z nią na noworodkach i mówiła ze tragedia, ze wstać sama nie może i ogólnie wszystko bardziej ja boli po tej drugiej.
Chyba przestane się przejmować tematem tak do 7go miesiąca [emoji12]
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja niedaleko 40 km☺Tak :-)
![]()
![]()
Mnie pobolewalo podbrzusze przez ostatnie 3 dni i teraz ustaje a to w dniach w ktorych powinna @ przyjsc. Jedynw co to wiecznie mokra jestem. Śluzu to momebtami ma zewnatrz tyle wylatuje ze hej.Mnie tez pobolewal brzuch w dzien @. Na pewno zostanie cisza[emoji5]
To tak jak ja,choc juz jak o tym pomyśle...Ja też rodzilam dwójkę dzieci naturalnie i bez znieczulenia. Teraz tez mam w planach tak rodzic![]()
Ja na pewno nie. Córkę bez znieczulenia rodzilam. Nigdy więcejA planuje któraś z Was rodzic naturalnie bez znieczulenia?![]()
A rodzisz gdzies u siebie czy w Poznaniu? Ja planuje na Polnej. Bylam tam w styczniu na konizacji i sie zapowiedzialam ze wroce w innym celu.Ja niedaleko 40 km[emoji5]
Ja tez mam sporo potem wiecznie sprawdzam☺Mnie pobolewalo podbrzusze przez ostatnie 3 dni i teraz ustaje a to w dniach w ktorych powinna @ przyjsc. Jedynw co to wiecznie mokra jestem. Śluzu to momebtami ma zewnatrz tyle wylatuje ze hej.
W nocy co chwile siku wstawalam. Teraz póki co mnie nienmdli ale zapewne po poludniu zacznie jak tramwajem do teściów pojedziemy :-)
![]()
![]()