reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

czesc dziewczyny:-)
Sledze sobie wasz watek i az mnie na duchu podnosi heheh:-)
bardzo optymistyczne nastawienie..
Ja tez koncowka ciazy i pare dni temu bylo 13kilo na plusie...
Wydaje mi sie ze wygladam jak wielka kulka...waze jjuz 71 kilo....jem slodycze jak nienormalna a potem mnie brzusek boli;/:wściekła/y::-(
Oby to byla prawda ze te kilogramy tak szybciutko zejda...
a w pasie mam 100 cm...ojojojj...tluszcyku mi przybylo....
POzdrawiam i zycze udanej walki z kilogramami
Damy rade:-)...heeh ...taaa
 
reklama
hmmm,

cos miedzy 17-18 kg na plusie (spuchlak ze mnie straszny) na 175 cm wzrostu i wagą początkową 58-59 kg ...

ciekawe jak to się później okaże ... już nie mogę się doczekać zeby nosic mniej kg ...
 
hehehe Agnes to chyba kazda z Nas potem bedzie chodzila jak skowronek, jak piorko na wietrze:-D:-D:-D nak narazie poczekamy na rozwiazanie.A ja juz sie martwie ze nie zaloze odrazu spodni na kant-ulubionych, szpilek i extra obcislej bluzeczki:wściekła/y:
 
hehehe Agnes to chyba kazda z Nas potem bedzie chodzila jak skowronek, jak piorko na wietrze:-D:-D:-D nak narazie poczekamy na rozwiazanie.A ja juz sie martwie ze nie zaloze odrazu spodni na kant-ulubionych, szpilek i extra obcislej bluzeczki:wściekła/y:
Ania założysz,założysza,waga spada,mam już 12 kilo mniej i chodze we wszystkich swoich ubraniach...geansy dopinam juz,na styk i oponka wyłazi ale jeszcze tydzień temu nie zapinalam;-);-)
a szpilki????moje tez ukochane,ale latam w klapkach,raz że gorąco,dwa że z wózkiem:pPPP
 
Musze Wam powiedziec, ze teraz z wiekszym szacunkiem spogladam na kobiety pchajace wozki czy idace z dziecmi na spacer.. to naprawde COS WIELKIEGO urodzic dziecko. Takze wszystkim gratuluje...!

A propos mojego porodu (1 polozna na 2 rodzace w tym samym czasie rozwarcie max), babka ode mnie z pokoju uswiadomila mi, ze jak byla w innym szpitalu w Krakowie, to 1 polozna byla na 5 kobiet...........:crazy: takze troche to mnie ostudzilo w moich pretensjach. Nie jest zle, a zawsze moze byc gorzej :rofl2:

Takze nastepny porod :-D (ale nie w najblizszym czasie) w tym samym szpitalu, albo prywatna klinika refundowana przez NFZ.
 
reklama
:-) tak czytam i dochodzę do wniosku, że mamy tu mały rywalizację :-p która przybierze więcej ??? :-D

to ja proponuję drugą kategorię: obwód spuchniętej stopy ;-)która pierwsza zalicytuje ?

A wszystkim dziewczynkom spadającym z wagi ( bo już po ) życzę dalszych sukcesów :-D
 
Do góry