reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
U mnie kojec się nie sprawdził z synkiem bo nie chciał w nim siedzieć...z małą to się okaże, czy jej się spodoba.
Czytam, że dużo osób kupuje vtech kulę i klocki fp - mam obie te zabawki i polecam. Synek do tej pory się nimi bawi, tylko klockami zaczął się bawić dopiero jak miał 7-8 mies około.
U mojej małaj hitem jest teraz żyrafka sophie:) mała ją tak gryzie, że jej kolory schodzą i tak fajnie dziąsełkami trze o żyrafkę. Ponieważ zabawek ma dużo po bracie, to na święta dostanie lustereczko Vtech Light Up Learning Mirror Pink – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores :)
 
mam 3 pytanka
1. jak to jest ze zwrotami przez internet? kupiłam klocki dla siostrzeńca, jeszcze nie doszły ale chyba musze je zwrócić, bo jego tata powiedział, że on się jeszcze nie będzie nimi bawił.... nigdy tego nie robiłam. płacę ja za odesłanie tak? a oni zwracają mi tylko kasę za przedmiot? a muszę kurierem czy mogę pocztą?
2. polecicie jakąś nianię do 150zł? bo od dziadków prezent ma być
3. polecicie jakąś firmę, co robi dobre patelnie?
 
Ostatnia edycja:
U nas też królują patelnie tefala, naprawdę długo się je użytkuje. Moja teściowa używa patelnie porcelanowe i je zachwala, ale sama ich nie testowałam jeszcze.
 
Ann ja polecam patelnie z Tefala.

Zuzia REWELACYJNE KOSZULE !! I to Twój brat je projektuje?

Tak mój brat, dajcie znać jakby któraś była zainteresowana upomnę się o rabat dla BBciotek;-);-)
Ja też mam tefal i takie cygańskie ciężkie i takowych używam i jestem zadowolona.
Jeśli chodzi o zwroty przez internet to przeczytaj Ann jakie oni mają warunki zwrotu, mi ostatnio aż się zdziwiłam firma zwróciła koszty wysyłki które poniosłam przy zakupie (nie przy zwrocie) nie wiedziałam, że tak też może być. Wysyłasz jak chcesz. A co klocki nie mogą trochę poczekać aż siostrzeniec podrośnie??? szkoda... mogłas nie mówic co kupilas jak juz było po fakcie, byłaby niespodzianka .
Co do niani nie pomoge nie wiem czy jest jakas dobra za taka cene, ja mam Avent i wiem ze one ok190zl. Może dziewczyny pomoga, moze warto dolozyc od siebie te 40zl i kupic lepsza??!!
 
reklama
Patelnie u mnie Tefal, mam 2 już ponad 3 lata i nic się z nimi nie dzieje!
A zwroty to poczytaj Ann u danego sprzedawcy jak ma to rozwiązane!

napiszę jeszcze tu:

W CDRL dla posiadaczy kart rabat 36% ale tylko dziś ze względu na dzisiejszą datę!
 
Do góry