reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam sobotnio.
Kic ,Andula no właśnie nie wiem co mogło by się dziać na tym wuefie, mam zamiar podejść do pedagoga szkolnego i porozmawiać, może ona jakoś wpłynie na Olkę, albo rozwikła co się dzieje.Ew. podejdę do pani z którą Ola ma zajęcia na rozmowę.Olka jest słabsza fizycznie od zawsze, i wiem że jest jej trudno, poza tym szybko się zniechęca.Ale ćwiczyć musi :sorry2:
Kic pochwal się nowymi pojazdami :tak:
Surv współczuję nie przespanych nocy. Wiem że kiedyś były w aptece herbatki dla dzieci Spokojny sen, czy jakoś tak.Może podpytaj :tak:
Post o której ty wstajesz, że jeszcze tak późno do nas piszesz :-D
Dorka zdrowia dla Ciebie.Oby przeszło jak najszybciej :tak:

Ola na basenie, niedługo po nią jadę, potem obiad, i siedzenie w domu.Szkoda bo ładna pogoda.Ale Wiki kończy antybiotyk, a jeszcze kaszle, więc nie posiedzi w domu. Mam nadzieję że w poniedziałek już pójdzie do przedszkola, sama dni odlicza kiedy do Paulinki wróci :-D
Miłego dnia.
 
reklama
Surv no aż tak zwariowana nie jestem:-pdwa owszem ale w ciągu dnia, a nie w ciągu jednego spaceru:-p:-Dczyli wczoraj rano u lekarza byłam bee+ a po południu na spacerze Luną:-p:-D:-D:-DNo bym się nie zdziwiła jakby Sarze od razu 3 wyszły, wszystko jest możliwe:-Dmoja Liwka nie ma dolnych dwójek a czwórki lada moment się przebiją:-D
Sylcia no i tu może być problem-jest słabsza, ona to zauważa i nie chce by koleżanki to widziały, więc nie ćwiczy.Lub koleżanki już to zauważyły i zostaje wybierana do gier zespołowych ostatnia lub najmocniejsza dziewczynka w dziedzinie sportu zaczyna ją wyśmiewać itd itd Dzieci w tym wieku potrafią być okrutne-miałam praktyki w szkole i niestety ubliżają sobie wzajemnie. Pogadaj z Olą że nie we wszystkim da się być najlepszym:tak:
Andula u nas hitem jest "grzybkowanie" jak to Kuba mówi czyli "grzybobranie":-Dale tu musi mieć kompana do gry, a w "ptaszkach" sam sobie gra i też się cieszy:-p:-D

Byłyśmy na spacerku z Liwką, właśnie ją położyłam więc mam chwilkę spokoju:) I nie wiem czy pisać plan pracy do p-la czy zająć się "nicnierobieniem":-p:-D:-D
 
moje też śpią:-).
Majcia już z 1,5 godziny,a Maciek wrócił od babci i też sie położył 0,5 godz temu. Chwila spokoju jest:-p Chociaż jak jestem sama z małą to też jest spokój,bo ona grzeczna.
Wczoraj wykrakałam i małpa wstała o 5.40:szok: ale do 11.30 wytrzymała beż jęczenia.

Do nas goście sie zapowiedzieli- Maćka kolega z przedszkola z siostrą,więc chatę ogarnęłam (ale nie wiem po co jak i tak sajgon zaraz będzie) i szarlotkę zrobiłam. Obiad też mam już gotowy.
K zaraz z roboty wróci,ale że gardło ma zawalone,to niech się lepiej izoluje w sypialni.

Idę szarlotkę próbować,bo juz trochę ostygła;-)
 
hejka!
odzywam się że żyję:-)
zmęczona strasznie ostatnio, w wiecznym niedoczasie.
Od tygodnia pracuję w innym oddziale i mam trochę zapieprz w związku z tym.
u nas pokrótce dobrze, Lenka z ręką super, już zapomniała że miała gips i szaleje jak głupia.
Sonia też dobrze, kolejne zęby wyszły,też szaleniec z niej mały i uparciuch straszny. Ja ciągle karmię, wieczorkiem i nad ranem, nocki takie sobie, z reguły pół nocy śpi u siebie, a pół nocy z nami.
w przedszkolu i żłobku super.
Ja Lenie też nie pozwalam się malować, ani twarzy ani paznokci, ma tylko pomadkę ochronną do ust i tyle.
co do świąt- my u mamy jak zwykle,
prezenty też już w miarę ustalone - Lena chce Barbie ze świecącym ogonem, dostanie jeszcze od nas zestaw Lego Friends, jakieś gry do nauki angielskiego i literek i pisania bo ostatnio meczy mnie bardzo o te literki i co jak się pisze.
Sonia - jakieś duplo, jakieś grające zabawki,co jeszcze nie wiem bo i tak się bawi zabawkami Leny.
podczytuję Was ale brak czasu i jakoś tak nie mam siły siadać do kompa po pracy, a w pracy brak netu takiego ogólnego.
Andula - witaj po przerwie!
 
Uff moja Liwka właśnie padała:)
Mamy wieczór z M dla siebie:-p:-D

Pabla super, że się odezwałaś!wow podziwiam za tak długie karmienie:tak:u nas to samo-Liwa woli zabawki Kuby niż swoje:sorry2:Aaaa Pabla te superfity są boskie!jakbyś kiedyś była tam przejazdem to bierz mi obojętnie jakie :-Dna prawdę Bartki się mogą schować:tak:
Madzia u nas pobudkę zarządził Kuba o 5.55:dry:mam nadzieję, że jutro Liwa pośpi bo Kuba na wsi:-pszarlotka mmmm od poniedziałku zaczynam dietę:-p

spokojnej nocki!
 
Witam, ja juz lepiej.Dzis wstalam musialam umyc wlosy bo juz nie moglam ich dotykac:baffled: Oczywiscie jak zobaczylam ten balagan wszedzie i pelen kosz prania to sprzatalam jak gupia do 15 a i tak wszystkiego nie posprzatala,Franio dzis jakis marudny,malo spal:no:Nauczyl sie mowic gloske ma i jak marudzi wychodzi mu mamamama wiec G mowi ze mnie wola:-D Dalej kaszke wcina az milo,zupke tez,a mleka z butelki nawet wczoraj mojego nie wypil:no:W poniedzialek idziemy kupic w koncu ten ustnik sylikonowy,kubek juz mam po Misi:tak:
Co do swiat Seba ma juz liste wiec mamy w czym wybierac:-D, Misia malego weterynarza z butka do przenoszenia psa(to najbardziej bedzie jej sie podobac:tak:)moje rodzenstwo zlozy sie dla niej na domek dla lalek , dla Franka jeszcze nie wiemy,ale wiadomo dla takiego malucha nawet cos symbolicznego moze byc:tak:
Piszecie ze mlodsze dzieci bawia sie zabawkami starszymi,a u nas Misia podbiera Franiowi zabawki:-D
Kic jestes niemozliwa z tymi wozkami:-D Co z tym wyjazdem na swieta G by pojechal z mila checia ale ja lubie swieta w gronie rodzinnym,teraz moja najmlodsza siostrzyczka podobno ma nie przyleciec i juz mi smutno:-(
Madzia fajnie ze Maciek chodzi do babci spac,Misia jakos nie bardzo sie chce,choc babcia kilka razy juz ja namawiala:confused:
Pabla fajnie ze jeszcze cycujecie(my pewnie tez bedziemy tak dlugo cycowac:-D).Super ze dziewczyny zdrowe:tak:Ja wracam do pracy 8 grudnia i Juz wiem ze nie bede miala na nic czasu:baffled:
Sylcia u mnie tez dzieci za 2 dni koncza antybiotyk a dalej kaszla:confused: Zrowka dla Wiki:tak:
Andula Franek tez ma tak ma tak opuchniete dziasla:tak:Jak sie usmiecha to mu wszystkie zeby "przeswituja":nerd:
Survi jest chyba taka cherbatka malina z melisa o ile dobrze pamietam ona jest od 4 miesiaca:tak:
Post o matko ktorej Ty chodzisz spac:-)
Iza milego wychodnego:tak:
Mi jakies paskodztwo wyskakuje na wardze:wściekła/y::no:
Dobra spadam bo dzis chyba doganilam z dlugoscia posta Haszi:blink:
DOBRANOC
 
Witam rankiem:)
U nas nocka masakra!Liwka budziła się chyba ze 30 razy, dobrze, że Kuby nie ma to spałam u niego, bo chyba bym przy łóżeczku od Liwki spała, a raczej drzemała:baffled:Do tego na moje oko M ma zapalenie oskrzeli, kaszle jak głupi aż się dusi więc tylko ja kursowałam do małej. Małą albo zęby tak męczyły, albo katar+kaszel, nie wiem ale dziąsła w okolicy 4 ma jak banie, a do tego dość zapchany nosek ma:dry:

Dorka dobrze, że już lepiej. Na początku Kuba też się bawił zabawkami Liwki (mimo, że wszystko po nim:-p)no bo to było coś nowego:-p ale teraz Liwka jest już na tyle kumata, że jeździ autkami od Kuby, a wypasiona lalka którą dostała na roczek leży gdzieś zakopana:-p:-D

My dziś w domu, bo mała ma gorączkę.

Miłego dnia!
 
pogoda cudna,my już po spacerku!
U nas nocka niezła,padliśmy jak muchy wszyscy po 21:00 w jednym łóżku, potem jakoś dzieci poroznosiliśmy do ich łóżek, Sonia znalazła się z powrotem u nas około 05:00 dopiero, Lena po 06:00.
zaraz jemy zupkę i małą muszę spać położyć.
Kic - zdrówka dla M i dla Liwki!
u nas co jakiś czas jakieś katary i kaszle się pojawiają ale homeo daje radę narazie.
 
heloł

no i u nas po raz pierwszy infekcja
zaraziłam Ignasia
ja chyrlam coraz bardziej
z bólu gardła przeszło na katar i teraz kaszel
młode zaraziłam katarem i taki mało wyraźny w piątek był
w nocy dostał nurofen i się uspokoiło
wczoraj było jakby lepiej ale na noc lekka gorączka i znowu nurofenik
a do naszej dr się nie dodzwoniłam i czekam na jutro - mam nadzieję nas przyjmie

dobrze, że jest cycuś to co chwilę przystawiam i dopajam

Kic my też dzis w domu, zreszta nie od dziś
a Tymi u dziadków na szczęście więc mam nadzieję, że się nie zaraził naszymi bakcylami
fajnie, że jedziecie i ze Wam to pasuje
ja to bym chciała tak pojechać z rodzinką tzn z dziadkami;-)
coby gorale śpiewali i grali

Pabla super, że Lenka już doszła do siebie po gipsach i szaleje
no i zaglądaj i rób wiatr chociaz

Post ale ty zabiegana jesteś - szok
a fotek jeszcze nie wkleiłam ale jak tylko wydobrzeję to obiecuję

Dorka to witaj w klubie chorowitków
oby tylko na Frania nic nie przesżło

miłego popołudnia
 
reklama
Dzien dobry czytalam Was wczesniej ale jakos nie odpisywalam bo ciagle cos:baffled:
Renia zdrowka zycze,zeby Ignasiowi szybko przeszlo,bo chory niemowlak to masakra,a jak jeszcze Ty nie domagasz to juz zupelnie :no: a Igi pije za kazdym razem jak Go przystawisz? U nas jest tak ze to franio musi chciec cycka,jak ja mam np.nawal i go przystawie to on nie bedzie ciagnal i juz:baffled:
Pabla to niezle wykonczeni byliscie po calym tygodniu:tak:
Kic Ty jak zwykle zaczynasz na bb:-D Zdrowka dla malej:tak:-biedulka:-(
U nas nudy:dry: G pojechal przeprowadzac mame szwagra,a ja sama z dziecmi:no:Maly dalej marudzi i ciagle na tapecie mamamamaam:-)
No nic milej koncowki wekeendu
 
Do góry