• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lipiec 2010

Dziewczyny gdzie jest ASHIKA ??????????????????
moze eska ktos pusci bo przeciez do Niej to niepodobne zeby tyle dni nie pisala :baffled:


Lece do PL 13 kwietnia :-):happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
to suuuuuuuuuuuuuper! :tak: wizzairem lecisz?
Geperty w Lidlu sa pyszne lody litrowe z serkiem mascarpone z polewa z owocow lesnych, posypane pistacjami, albo orzechowe z polewa czekoladowa i posypane orzechami... no bajka poprostu!!! :-D
to kto napisze do Ashiki?????????????????
 
reklama
louise faktycznie są ale jakbym w takich o których mowisz poszła to by pomyslał że chce go przelecieć albo co:-Dbezpieczniej jakbym wycięła coś z moich chińskich z biedronki w kolorowe kropki:-Dashika mam nadzieję remontem zajęta:sorry2:

ashika odezwij się słonko , gdzie się podziewasz?
 
louise faktycznie są ale jakbym w takich o których mowisz poszła to by pomyslał że chce go przelecieć albo co:-Dbezpieczniej jakbym wycięła coś z moich chińskich z biedronki w kolorowe kropki:-Dashika mam nadzieję remontem zajęta:sorry2:

ashika odezwij się słonko , gdzie się podziewasz?
ja tez bym jakies tego typu nawet znalazla...:-) ale jak to wytlumaczyc ginowi zeby nie uznal nas za wariatki:-D:-D:-D masz racje te koronkowe sobie lepiej darowac...;-)

klade sie dziewczynki chyba bo znow mam zgage...:-( i juz cos brzuszek ciagnie. chyba po tych waszych lodach (perla geperty atabe -zabije ;-):-)) wezme sobie jeszcze jednego karmelowego bo 2 kupilam popoludniu. dzis mnie kusil turkusowo rozowy (chlopczykowo-dziewczynkowy :-)) o smaku gumy balonowej ale to nastepnym razem. dobranoc laseczki spijcie spokojnie i cala noc i kolorowych snow zycze :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry