Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


też bym się wnerwiła, nówka wszystko a taka bambaryła pobrudzi i poniszczy
połóż się i powiedz że nie masz siły robić kawki co chwila, co on, na bakniecie jest czy w robocie, jak dulda cały czas to nic dziwnego że nie ma czasu na robote

ja nie mam weny co na obiad, może na zakupach coś wymysle, chodzi za mna zapiekanka z ziemniaków ale nie wiem czy mi się chce robić
;-)
potem roczniak Ci powie czing czang i skąd będziesz wiedzieć że to np. krowa
olej sprzątanie, zrób pychotki a doszorujesz się pomalutku na spokojnie po świętach, tzn. mieszkanie doszorujesz
nic się nie stanie jak na święta jedne nie bedzie luks połysk;-)a jak myslisz że tylko ty masz brudno na święta to mogę Ci podesłać na pocieche zdjęcie np. moich okien albo oblazłej z farby ściany
powiedz mu że najpierw niech się podszkoli w temacie a potem wypowiada
i niech od razu się dowie ile wizyta u dermatologa kosztuje
a jak chcesz mieć wygodę przy kąpieli to twoja rzecz!
oby Cię nie rozłozyło.
błękitna linia - dobre dobre
a jak dzieciaki M w kontakcie wobec Ciebie i Kasi?



Ja i posprzątane na święta. Właśnie M zaczął wiercić
Listwy do paneli mocuje. Sąsiedzi chyba mnie wyklną. Mówiłam, że reszta po świętach to się uparł... A okna nie pomyte, na panelach tona kurzu i pyłu. Nerwicy dostanę w tym syfie...