reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

To i ja się nieśmiało dopiszę. Zrobiłam 3 testy i każdy wyszedł pozytywnie. Dzisiaj robiłam betę, ale wynik mam dopiero w poniedziałek. Strasznie się boję, to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj na USG jeszcze nic nie było widać, mam nadzieję, że to po prostu za wcześnie. Lekarz stwierdził zasinienie pochwy, spulchnioną macicę i mówi, "że coś tam rośnie". Ostatnia @ - 25 września, termin przypada na 4 lipca 2010 r.
 
reklama
Witam nowe lipcowki :-)i gratuluje fasolek :happy2:
ja tez czekam na nastepne usg ..na pierwszym malo co bylo widac ..teram mam nadzieje uslyszec bijace serduszko :-)
 
To i ja się nieśmiało dopiszę. Zrobiłam 3 testy i każdy wyszedł pozytywnie. Dzisiaj robiłam betę, ale wynik mam dopiero w poniedziałek. Strasznie się boję, to moja pierwsza ciąża. Dzisiaj na USG jeszcze nic nie było widać, mam nadzieję, że to po prostu za wcześnie. Lekarz stwierdził zasinienie pochwy, spulchnioną macicę i mówi, "że coś tam rośnie". Ostatnia @ - 25 września, termin przypada na 4 lipca 2010 r.

Troszkę zdziwił Twój post!! Ja ostatnią @ miałam 26 września!! Termin mam na 3 lipca!! A na USG fasolkę było juz widać!
Ale nic się nie martw bo moze Usg było mniej czulsze!! Skoro coś ci w brzuszku rośnie to na pewno fasolinka!! Powodzenia
 
Fajnie że nasze grono się powieksza!!!
Może zrobimy jakąś zbiorczą listę!!
Żeby było wiadomo kiedy mamy terminy??? co wy na to!
Widziałam na innych miesiącach dziewczyny tak mają!! Skoro będziemy tu razem kolejne 89 miesięcy będziemy się wspierać to mozę warto wiedzieć o sobie nieco więcej!!:-)
czekam na wasze opinie!
 
aisim co widziałaś na usg??? bo ja miałąm dziś i była tylko czarna plama, a zarodka jeszcze :no: chyba zaczynam świrować....
 
reklama
Atabe - czarną plamkę z jakąś otoczką jasną. Niby nic ale to już wielkie coś!!! O rozmiarze 2.4 mm
no to ja też widziałam czarną plamkę:tak: a rozmiar to GS? bo u mnie to 0.82cm i za cholere nie wiem co ten skrót oznacza:confused:
Poza tm też jestm za listą:tak: tylko terminu jeszcze nie znam:-D
 
Do góry