reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cześć dziewczyny :)
Od poczatku sobie obiecywałam że napisze pare słów dla was :) Lipcówek 2010.
Życzę Wam cierpliwości i radości i jak najmniej smutków i nerwów. Całkiem niedawno byłam na tym samym etapie :) niecerpliwie wyczekiwałam aż przeniosą nas na główne podfora i podglądałam co u koleżanek z wcześniejszych miesięcy.

Po co to piszę (trochę bezładnie) - to że jesteście oznacza że my właśnie zaczynamy rodzić, czas minął naprawdę szybko, wbrew pozorom Wam też minie - niewiadomo kiedy.

Trzymajcie się naprawdę ciepło :)

dziekuję za ciepłe słowa!!
życzę spokojnego porodu i jak najmniej bólu, oby Twoje maleństwo dawało Ci spełnienie i radość!!
pozdrawiam i trzymam kciuki!!
 
reklama
Witam
Nie dawno dowiedziałam się,że będę mamą - narazie z testu bo do gina idę dopiero w przyszłym tyg. Z moich wyliczeń również będę mamą lipcową.Ostatnią @ miałam 23 września.Jestem baaaaardzo szczęśliwa ale jednocześnie boję się tego wszystkiego.Dość,że to moja pierwsza ciąża to jeszcze w będę rodzić w UK :-(
PS.Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie :-)
 
Witam :-)
Nie dawno dowiedziałam się,że będę mamą - narazie z testu bo do gina idę dopiero w przyszłym tyg. Z moich wyliczeń również będę mamą lipcową.Ostatnią @ miałam 23 września.Jestem baaaaardzo szczęśliwa ale jednocześnie boję się tego wszystkiego.Dość,że to moja pierwsza ciąża to jeszcze w będę rodzić w UK :-(
PS.Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie :-)


Witaj!!
Będziemy "walczyć" z tym wszytskim wspólnie!!
To też moja pierwsza ciąża, więć nic się nie martw będziemy się wzajemnie wspierac i dodawac sobie otuchy w końcu po to jest to forum!!:-)
 
Witam
Nie dawno dowiedziałam się,że będę mamą - narazie z testu bo do gina idę dopiero w przyszłym tyg. Z moich wyliczeń również będę mamą lipcową.Ostatnią @ miałam 23 września.Jestem baaaaardzo szczęśliwa ale jednocześnie boję się tego wszystkiego.Dość,że to moja pierwsza ciąża to jeszcze w będę rodzić w UK :-(
PS.Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie :-)

Witaj ;-)
Ja rowniez jestem z UK ,jest to moja druga ciaza ale tez mam stracha bo bede tutaj rodzic ....bylas juz u poloznej ???
Ja 8 listopada wracam do uk (mam urlop w pl ) i jeszcze przed odlotem ide do gin :-)bo zanim tam mi zrobia usg............:wściekła/y:

Jak sie czujecie dziewczyny ?? ja bym ciagle spala ....
 
Witaj ;-)
Ja rowniez jestem z UK ,jest to moja druga ciaza ale tez mam stracha bo bede tutaj rodzic ....bylas juz u poloznej ???
Ja 8 listopada wracam do uk (mam urlop w pl ) i jeszcze przed odlotem ide do gin :-)bo zanim tam mi zrobia usg............:wściekła/y:

Jak sie czujecie dziewczyny ?? ja bym ciagle spala ....

Cześć Vanilka
Jeszcze nie byłam u żadnego lekarza. Idę dopiero w środę.Niestety tu jestem zależna od szwgierki bo z angielskim u mnie fatalnie - dlatego,też mnie mam doła momentami,że nie mogę iść w takiej sprawie sama do lekarza.:sorry2:

Jeśli chodzi o samopoczucie to ja też ciągle bym spała - godzinę temu spałam a jeszcze coś by się przydało :-D
 
Wiesz ,ze przysluguje nam polski tlumacz .Ja odrazu powiem swojemu gp czy w przychodni ,ze chce z tlumaczem i musz dac takie jest prawo:tak:Kolezanki ciezarne ktore znam wlasnie mowiy ,ze chca tlumacza i spokojnie co wizyta tlumacz byl :-)ja nawet nie mysle o wizycie bez tlumacza :no:nie znam po angielsku zagadnien z tematu ciaza no i chce wiedziec wszystko co mowi ,a nie domyslac sie ..wkoncu chodzi tu o dziecko .;-)
 
No pewnie odrazu powiec !! Napewno Ci przysluguje :-)
Ty czekam na powrot swojego ,a ja na mojego :-)przyleci po nas w srode !!juz sie doczekac nie moge !!
 
reklama
Hej dziewczyny:-)To i ja się nieśmiało póki co dopiszę do was...byłam dziś u lekarza, który potwierdził moją ciąże. Niestety póki co prawie nic nie widać:zawstydzona/y: i idę na kolejną wizytę za 2 tygodnie, mam nadzieję, że wtedy zobaczę już bijące serduszko:tak: to moja pierwsza ciąża, a termin pewnie początek lipca, bo ostatni okres miałąm 23 września. pozdrawiam cieplutko i wszystkiego dobrego:tak:
 
Do góry