reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Ewelad - ja zostałam bez butów. Zawsze miałam słabość i kupowałam na obcasach a i tak chodzić w nich nie umiałam :-D Teraz mam całą szafę szpilek, a nie mam nic płaskiego. I tak się męczę w jednych baletkach. W japonki nie wchodzę, bo mnie paski gniotą, a trampki kupiłam o rozmiar za duże. Jak mocno stopy spuchną, to można w nich wyjść, ale coś te stopy w normie.
Kropa- czyli reasumując - możesz mieć ciężki poród, ale będziesz cudowną mamą ;-) Więc ja bym się nie przejmowała.
Mnie się ostatnio nic nie śni. Może dlatego, że mało śpię w dzień i w nocy padam.
 
reklama
Ja też dziś z obiadem zastrajkowałam, M właśnie dzwonił i kazałam mu wstąpić do lidla po jakąś mrożonkę - trzeba sobie jakoś radzić!!

Kurcze zaniepokoiłam się tym wymazem, coby nie było za póxno aby zrobić ale chyba już nie zdążę bo nie mam skierowania. Może zapomniał albo nie trzeba nie wiem!!

Ewald - ja do pielęgnacji też zainwestowałam w kosmetyki hippa a do kąpieli w olilatum soft, bo nie trzeba natłuszczac po kąpieli!

Co do krwawień z nosa u mnie były bardzo częste, ale jakoś ostatnio od miesiaca mam spokój. Pytałam gina i mowił że toc zęsto się zdarza ciężarnym bo krew jest rzadsza i naczyńka bardziej wrażliwe, także bez obaw!!
 
aisim to do zzo trzeba mieć zrobiony wcześniej układ krzepnięcia??
dziewczyny macie to zlecone przez swoich ginów??bo ja nie :no:
 
Atabe ja mam cesarkę to nie muszę,ale Anecie mówił nasz gin ,żeby sobie zrobiła ten układ krzepniecia jak chce zzo.............
 
Witam:-)

Nareszcie nadrobiłam zaległosci:eek:a nie było to łatwe.
Dziewczyny miałam ubaw jak was czytalam zachciewajki to macie super:-) Bardzo wam wspolczuje ze tak puchniecie, ja wogole. Mi ostatnio w wynikach moczy wyszly ciała ketonowe na+, ale gin nic na ten temat nie powiedziala.

justaa Najlepiej zadzwonić do szpitala i sie spytac co dla swojej poloweczki masz wziasc. U mnie dla M mam tylko wziąść wygodne klapki, cos do picia i jedzenia, bo uniform dostanie od szpitala. Bedzie zakladal przewiewny bawelniany komplecik na swoje cialko

aisim ja juz od dawna mam pępek wystający

atabe ja mam reczny medeli. Nam w SR bardzo odradzali ręczne Aventu. Masz racje jedz od razu do szpitala z wynikami jesli nadal beda zle

Vanilka dobrze ze wszystko jest ok

tiffi1 trzeba było wziasc zwolnienie od ogolnego a nie od gina. Ja sobie dzis kupilam ten syrop, bo juz mam dosc tych moich zatrawdzen. Tez zastanawiam sie jaki kremi do buzki kupic dla malej-albo nivea albo ziajka.

louise kochana podziwiam Cie-takie dlugie posty pisac:szok:Dobrze ze juz wszystko ok

emih staraj sie odizolowywać od corci, oby jak najszybciej ta ospa od was odeszla

dzamena czop juz ci odchodzi-porod ci sie zbliza coraz to wiekszymi krokami

madzik no wynik posiewy rewelacyjny. Moja gin powiedziala ze warto robic ten posiew-Ja mam miec robiony wymaz na posiew jutro.

Kasieksuper ze jestes juz z synkiem w domku

tweenie to jakas paranoja aby 2 tygodnie czekac na ksero. Ja tez na fundusz chodze. Powiedz mi ty cos placilas za ten posiew, bo ja mam placic 50 cos zl.

Ide pranie powiesic i ogarnc mieszkanko:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Worcilam ze szpitala :tak:
Matko,jak ja sie juz turlam ...najpierw moj brzuch ,a potem ja :-D
dawno nie chodzilam gdzies dalej z buta ,a dzisiaj pobilam rekord :tak:
no wiec wizytka okey :happy2:polozna tlumaczyla mi wszystko jak bedzie odbywac sie cc ..kiedy co i jak ....zrobila wymaz na paciorkowca,cos tam pobrala z nosa :confused:krew pobrala na poziom zelaza ,grupe krwi,papiery do wypelnienia dla anestezjologa ,dala dwie tabsy ktore mam wziasc o danych godzinach przed cc ...ogolnie fajnie bo duzo wiem i widze,ze duzo lepiej tutaj to wyglada jak w pl !!przed cc jeszcze czeka mnie rozmowa z lekarzem ktory bedzie mnie ciachal ;-)

ide cos zjesc bo cukier mi spadl:-Di wroce
aha mam 14 na plusie
 
dobry lale :-)

witam się tylko i idę prasować i szykowac torbe do szpitala ..
Czytam Was na bieżąco ale jakoś weny do pisania nie mam ...

coraz bliżej 27-my kiedy to mam zjawic sie w szpitalu i jestem po prostu zestresowana na maxa..
od dwóch dni śni mi się poród, karmienie , popękane sutki .. przeżywam to strasznie ...


no nic, trzymajcie się dwupaczki cieplutko :-)
 
Vanilka no to super ,że wszytsko ok !!!Teraz tylko czekać,a 14 kg na plusie to malutko.....
Przegapiłaś mecz pewnie ,a Holendrzy grali :)Wieczorem oglądam Włochów...............
Zjadlam talerz zupy, pół kilo truskawek i pół czekolady i później się dziwię,że mi niedobrze i że mam zgagę ;)
 
reklama
atabe u mnie szpitalu do ZZO wymagany jest ukł krzepniecia i elektrolity
Vanilka fajnie,że pozytywne odczucia po wizycie

a tak poza tym , to nastrój mi coś szwankuje:-(
 
Do góry