reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć !

Wisienk
biedny Antoś ,zdrówka dla niego , a dla pięknej solenizantki najlepsze życzenia ode mnie i Nadusi
daga zaglądaj zaglądaj ,ja też jestem czekoladożerca przed tymi dniami:tak: dla Ciebie diety nie trzeba ,chciałabym miec taka figurę jaką ty masz :tak: a co do przedszkola ,tak wiem ,powtarzałaś mi wiele razy i chyba bardziej boję się tego rozstania ,wiesz że nie będę miała jej na oku ,niż tego że sobie ni eporadzi w przedszkolu ..no ale damy radę ,będzie dobrze ,może tylko początek będzie trudny a potem już tylko lepiej :)

No i kiedy zleciało nam te 3 lata macierzyństwa ? Z małego bobaska w takie 3 letnie dzieciaczki ,echhh :tak:
 
reklama
Wisnia, zdrowka dla Tosia, cudna 3 latka ;-)wszytskiego naj dla Emilki :*
Daga a ja chyba jakas inna jestem bo czekolady nie lubie, ogolnie za slodkim nie przepadam. Jedynie ciasta lubie za to za czipsy, paluszki itp dalabym sie pokroic
Tesia, rozumiem Twoje obawy, tez sie boje rozstania z Bartkiem bo w sumie na dluzej niz kilka godz nie zostal beze mnie, dopiero 2 tyg temu spedzil pierwsza noc bez nas. Ale tlumacze sobie ze nie on pierwszy a i obycie z dziecmi jest mu potrzebne
 
wisienko sto latek dla Emilki, zdrowka dla Antonio
Daga, to bylo pierwsze podejscie
Anula ja moge zabic za chipsa, a potem odbija mi sie na cerze. ale walcze, nie podaje sie. juz szukam jakiegos przepisu na chipsy, narazie to znalazlam fajna maszyne z tefala do smazonego na jednej lyzeczce oleju i tak wlasnie sie zastanawiam czy takie chipsy byly by ok

reszte buziam

my dzisiaj kupilismy prezent urodzinowy dla Aleksika mega lego duplo pociag. jutro jedziemy na INDEPENDECE DAY USA.
 
Wisienka zdrówka dla Antka :*
Teśka wiem co czujesz, bo to sam przeżywałam. Nawet do tego stopnia, że zastanawiałam się, czy dzieciom czegoś nie dają, bo one aż za grzeczne są. No, ale teraz już mi przeszło ;)
Anula to widzisz, ja odwrotnie, nie przepadam za czipsami, paluszkami itd.
Silwia a to nie jest tak źle, dopiero pierwszy cykl. Zaraz znów pojedziecie na urlop, może się uda. Może i ja wrócę z niespodzianką ;)
 
Wisnienko zdrówka dla Tosia i 100 latek dla Emilki . Daga,Tesia,Ania ,Sylwia .......cześć dziewczyny :-) Moje dziecko właśnie zjadło 2 kanapki na kolację :shocked2:pierwszy raz . Zawsze pół lub tylko z chlebka .
 
Daga,Sylwia no to trzymam kciukaski za owocne starania ;-) ja tez bym chciała kiedyś mieć jeszcze jedno dziecko ,ale mąż nie chce no i lipa ,po cichu liczę że jednak zmieni zdanie kiedyś :)
Margerita tylko się cieszyć że apetyt dopisuje :tak:
 
Ostatnia edycja:
Wisienko zdrówka dla Antosia... oby to tylko ząbki:)
Margeritka Wikusia za nic by tyle nie zjadła za to Piotruś wciągnął by momentalnie;)
Sylwia, Daga oby się udało:) Może się spotkacie na następnej grupie;)
A ja mam do jutra do 9 bardzo ciężką decyzję do podjęcia dotyczącą pracy:( Do tego mam niepełne informacje i lepszych nie będę miała i totalnie nie wiem co robić aż mi się płakać chce:( Chyba będę monetą rzucać;)
 
reklama
Nie nie, my starania mamy odłożone na później. Najpierw była mowa, że po wakacjach, ale wpadł nam remont całego mieszkania, więc na razie musimy poczekać. Ja po cichu liczę na wpadkę ;)

margerita ostatnio Jowita zjadła 4 kromki na kolację, dwie ze skórką dwie bez. Też byłam w szoku. Dzisiaj skończyła na dwóch i naleśniku wcześniej. Takie małe brzuszki, a tyle pomieszczą :)

basieniak rzucanie monetą to też jakieś wyjście :) przespanej nocy życzę, bo pewnie będzie ciężko z zaśnięciem
 
Do góry