reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam
konwalianko to już masz sporo pracy za sobą
niewymiarowa porządna firanka to spory wydatek ale jak mus to mus:rofl2:
dziś mąż zrobił mi prezent kupił bilety i 31.08 lecimy na małe zakupy do Anglii ... strasznie się cieszę bo przez te zawirowania mieszkaniowo - remontowe nie byliśmy nigdzie na urlopie - no i mamy 30.08 - 9 rocznicę więc będzie okazja poświętować tylko we dwoje :tak::-):-D:-)

ściskam was mocno
 
reklama
Witajcie dziewczęta :happy:

U nas po staremu, Blanka własnie śpi od 10 min. Tak się wkurzyłam właśnie na tą pogodę, ze szok. 20 min temu tyle co wieszałam pranie na balkonie i prażyło słońce, skończyłam wsadziłam Blankę do wózka, wyszłyśmy na zewnątrz a tu ponuro na deszcze i zimno :/ no szkoda mówić, eh... zasnęła w sumie mi zaraz choć chciałam iść ją uśpić na świeże powietrze.
My na nogach od 7:12, dzisiaj Blaneczka coś wcześniej wstała niż wczoraj.
Ja już dzisiaj zakończyłam rehabilitacje ręki. No i teraz muszę do ortopedy się zarejestrować. Jeszcze tak nie do końca jest sprawna ta ręka ale już jest mocna, silna i robię już wszystko, mała ostatnio nawet przybrała na masie i ją w sumie tą ręką podnoszę, nie wiem czy dobrze robię ale no jakoś muszę koło dziecka robić cokolwiek... ogólnie jest lepiej.

konwalianka oj rozumiem Cie Blanka to samo, tak ostatnio się tuli do mnie że szok! ale to dobrze :happy: Tymek to taki mamusiny jest no w sumie moja mała moja też :D
 
Ostatnia edycja:
Czesc słoneczka moje !:-)

Ja od rana w dobrym nastroju ,bo dzisaj imprezka ,wieczor panienski ,jeszcze troche przygotowan ale to niewiele.
A tak u nas nic nowego chyba ,powoli Nadia zaczyna sie puszczac i sama troche stac ,ale zaraz kuca ,bec na dupke i se idzie raczkiem ,smiga jak szalona ,przy mablach tez chodzi jak ta lala ale bez asekuracji sie boi chyba echhh ten moj cykorek kochany ,ale przyjdzie na nia czas :tak:narazie u nas z zebami cisza mamy 8 w sumie ,troche spokoju .Ja ostanio mam takiego lenia na wszystko ze szok ,wszystko robie z taka niechecia ze szok ,mam na mysli prace domowe w szczegolnosci:-p
pialove u nas tez ostanio taka zmienna pogoda:no:
madzia super !!!
konwalianko ,no fajnie masz teraz odmiane ,no i napewno fajne te zabawki :tak:
silvia z Alessandra wyrosnie poliglota :tak::*
  • daga kciukaski za jutro :*
​maqnio ,Monia:*
 
Ostatnia edycja:
Hej:) Teśka nawet nie wiesz jak ja Cię rozumiem z tymi pracami domowymi:) Mi to aż niedobrze na samą myśl o nich. U nas też zębolki na razie nie atakują:)
Miłej zabawy kochana na panieńskim.
My siedzimy w domciu cały weekend. Małż na nocki do pracy, a potem pół dnia śpi. A my z Bartlinim biedne żuczki się nudzimy.
Moje dziecko zaczęło bić kota, który do tej pory był jak powietrze niezauważalny.
 
witam niedzielnie
teśka , anetkaa ja też nie mam natchnienia do prac domowych , na szczęście pomaga mi R. bo ogólnie sporo pracujemy zawodowo i sama chyba nocami bym musiała wszystko robić.
tesiu jak po baletach????żyjesz????


...no to idę wstawic pranie :eek::cool: delektuje się spokojem R. pojechał z Mają na kajaki :D
 
Ja się też melduję niedzielnie, witam :happy:

U nas dobrze z tym, ze Blanka od paru dni, tzn w sumie od tygodnia a nawet dłużej robi rzadkie kupki po około 3 czy 4 razy dziennie, przypuszczam, że to albo od zmiany mleka na Bebilon 3 lub ząbkowanie (podobno tez tak może być przy ząbkowaniu). No więc wszystko byłby tez ok gdyby nie to, że te kupki robi chyba jakieś takie nie wiem parzące czy co bo ma pupcie po nich całą czerwoną, po każdej kuce zmienimy pieluchę od razu, na dodatek kąpiemy ją też od razu po kupie więc ja nie wiem dlaczego ją tak odparzyło, pupcie dopiero taką ma od wczoraj. cała czerwona, smaruję ją jej kremem na odparzenia, talkami itp i w sumie nie wiem czy coś jej to pomaga :( :-( w pon dopiero do lekarza bo teraz znów weekend...

A tak to ok :) pogoda jedynie beznadziejna ponieważ od wczoraj leje, choć teraz przestało, i idziemy na spacer mały, na Świerze powietrze a Wam mamuśki i dzieciaczki życzę miłej Niedzieli :*
 
Ostatnia edycja:
reklama

Witajcie!!

Madzia ,Anetka imprezka bardzo udana ,wrocilam nawet z lekkim niedosytem ,najpierw sie rozkreciłysmy na domowce ,a pozniej przenieslismy sie na dyskoteke ,dawno juz sie tak nie bawilam ,chyba bendzie trzeba czesciej jakies wypady organizowac np raz w miesiacu:-Dteraz sie szykowac na sobote na wreselicho echh juz mam troche stresa ,ale bendzie dobrze moze :tak:
pialove sprobuj z ta maka ziemniaczana
miłego dnia kochane mamusie i bąbelki!!!:-)
 
Do góry