reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej.
Dziś mamy ciężki dzień. Zuzi się poprzestawialo ja się źle czuję jakbym miała być chora. Jest beznadziejna pogoda i mąż mnie jeszcze wkurza. Wszystko na nie. Wybaczcie że nie odpisze wszystkim.

Łyżeczki mamy plastikowe bo hipp i bobovita przysłały. Mam też te małe metalowe ale zgadzam się że sa niezbyt delikatne.

Haust o mosz zdrówka dla was. U nas ten katar nie przechodzi i zastanawiam się czy nie jest on od zębów?
 
reklama
Haust zdrowka dla Was:*

Elifit, lacze sie w bolu. Tez mamy ciezki dzien.

Ostatecznie piszlam spac po 3ej, sniadanie mezowi do pracy juz zrobilam nad ranem:D w sumie to srodek nocy dla mnie byl.

Ja wit daje plastikowa lyzeczka, taka plaska.

I co, dalej nie pamietam://
Mala usnela, moze wreszcie cos zjem porzadnego, latam biegam skacze odkad wstalysmy.. A ona i tak nie jest zadowolona:/

Aaa, zgadzam sie Makota, ze te ubranka z lidla, raczej rozmiarowka to jak na slonia:) body 62/68 wisza na niej, a chodzi juz w 74 z hm gdzie tylko rekawy sa znacznie dluzsze.. Co do dziewczyny, to nie mam pojecia. Moze po prostu jej powiedz, ze masz pelno ubranek po Adasiu i czy ona nie zechciala by, ze nie masz tego gdzie trzymac i jestes zmuszona sie tego pozbyc.
 
Ostatnia edycja:
Hmmm przytulic czy zdrowka zyczyc? Haust co do ubezpieczenia to mi raz jak nie widzieli kluski ubezpieczonej to pani ksiegowa z pracy wydrukowala mi druk potwierdzajacy ubezpieczenie i kazala sie nie przejmowac. To chyba zmua. Moze w ten sposob. Makota nie mam pojecia.
Lyzeczki mam male tt plastikowe. Moze dokupie silikonowa. Wieksze na pewno kupie z ikea te zbkompletu ze sztuccami. Sprawdzaja sie bardzo fajnie.
 
Dzięki dziewczyny :*
Gosia tulić, tulić ;-) Mąż ma właśnie po takie coś iść dziś do mojej księgowej, bo już drugi raz nie chciało mi się tam jechać. Tylko, że nam się recepty na 100% drukują. Dziś nie zwróciłam uwagi na receptę i zamiast 12 zł zapłaciłam 60 zł. Nieeee ja muszę to rozwiązać do końca :crazy:

Sztućce i w ogóle cała zastawa dziecięca z ikea jest fajna :tak:
 
Zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej Przedświątecznej Akcji Zabawkowej! Zróbmy już dzisiaj coś dobrego!

Nie wszystkich stać na nowe zabawki, dlatego zachęcamy Was do zrobienia porządków w pokojach Waszych dzieci. Czytaj dalej:MamaSprzeda.pl - Idą Święta!

10429493_372983439544160_2152814914947930933_n.jpg
 
makota może powiedz jej że adaś powyrastał z ubranek i nie masz co z nimi zrobić i chcesz oddać dla młodszego dziecka. możesz powiedzieć że też je od kogoś dostałaś (nawet jesli to nie prawda), albo że cześć od kogoś dostałaś i chcesz przekazać dalej.


kurcze wasze maluszki czytam, że bardzo chętnie wsuwają warzywka.. a mój takie miny stroi, krzywi się że paskudne... pełne obrzydzenie... śmieszy mnie strasznie ale zaczynam się martwić że nic nie będzie chciał jeść. krzyczał dziś na cycki... a co mu dalam to wszystko wypluł.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny tak czytam i się zastanawiam - co poza mlekiem podajecie już czteromiesięczniakom? Warzywka i owoce ze słoiczków? Tym na piersi czy na mm?
Nie jest tak, że pierwsze pół roku wyłącznie mleczko dzidziuś powinien ciumkać?

Kum - wiem (przeczytałam na mądrym blogu), że jak dzidziuś pluje to znaczy, że po prostu jeszcze nie jest gotowy na nowe rzeczy. Nie zmuszaj go bo potem będzie miał wstręt do tego jedzonka.

Idę spać bo Juleczek już porządnie zasnął:-) dobrej nocki wszystkim:-)
 
Ostatnia edycja:
Makota może powiedz, że pozbywasz się ubranek, bo Ci zalegają i jeśli by coś chciała, to może sobie wybrać?
Sztruksy akurat były w pojedynczych rozmiarach, a nie tych łamanych. Adaś chodzi w bodziakach 62/68 z lidla i są leciutko luźne, ale za chwilę będą w sam raz:tak: Kupione: spodenki welurowe dwupack, sztruksiki (b.fajne mięciutkie) i dwupack bodziaków - mam już 2 takie dwupaki i dokupiłam jeszcze jeden. Lupilu jest bardzo dobre jakościowo, więc nawet jak teraz za luźne, to potem na pewno się przydadzą.;-)
 
Heh zachwalalyscie ta zastawe dziecieca z ikea i co ja oczywiscie ciekawska siup na allegro oblukac i juz sie na cos skusilam:) Az sie zastanawiam na co malemu 3 lyzeczki narazie, 2 miseczki, 2 talerzyki i oczywiscie zlukalam jeszcze miseczke dwukomorowa i sliniak silikonowy:szok:oszalalam.
 
reklama
Batusia od 4 mca można podawać inne jedzenie, ale można zacząć dopiero po pół roku.

Dziecko śpi, a ja się martwię, że jest głodna. Na bank by nie zasnęła głodna. Wczoraj też jadła o 18, a potem o 22.30 się obudziła na kolejne jedzenie.
Body już musiałam powymieniać na większe (62/68), ale spodnie 56 są jeszcze dobre.
Byłam na kursie holenderskiego i było super. Fajni ludzie i miło urwać się z domu na 3,5h.
 
Do góry