reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

czesc

mam nadzieje ze i ja dolacze do lipcowych mam :-)
test z moczu robiłam wczoraj a dziś z krwi i czekam na wyniki. boje się cholernie. bylam wczoraj jeszcze u gina ale calkiem w innej sprawie i przy okazji powiezialam lekarzowi ze zrobiłam test i wyszly II kreseczki. zrobil mi usg ale nic specjalnego nie zobaczyl. jedynie pogrubione endomedrium... mam przyjść za tydz ale chyba pojde za 2 tyg.
 
reklama
Obaw co do powiększenia rodziny nie mam. Mąż uwielbia dzieci i duzo czasu poswieca naszej corce dzieki czemu ja nie jestem taka (utyrana).

Dotychczas mieszkalismy w Norwegii, ale ja juz z corka zjechalam a maz pod koniec przyszlego roku. Przeprowadzilismy sie do malego mieszkania i obawiam sie tlyko tego, ze bedzie nam ciasto z kolejnym dzieckiem, ale w planach mamy kupienie czegos wiekszego za 2-3 lata wiec przez jakis czas sie przemeczymy.

Olciakk witaj! :-)
 
A ja mam takie pytanie do was, od początku ciąży miałam powiększone sutka, a teraz zmalały. Myślicie że to normalne?
 
Witam przyszłe lipcowe mamusie i jeśli pozwolicie dołączę do grona. W ubiegłym tygodniu zrobiłam test i betę, które potwierdziły ciążę. Do lekarza wybieram się za dwa tygodnie, jak już będę mogła usłyszeć serduszko.
 
reklama
Do góry