reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA KWIETNIOWYCH MAMUŚ

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witaj Ptasiemleczko! Nie przejmuj sie sennoscia, widocznie twoj organizm tak pracuje, ze potrzebuje duuuzo snu. Ja mam to samo, mimo, ze zaczol sie 17 tydz. moglabym przespac wiekszosc dnia, a pozostala przeznaczyc na karmienie glodomorka, ktory budzi mnie nawet w srodku nocy na jedzenie - tak mnie skeca, ze czasem obawiam sie czy dojde do kuchni. Nudnosci tez nie mialam tak jak Ty, tylko to spanie...
 
reklama
czesc Magdaleona!
ja nawet nie mam takiego wilczego apetytu.
wspolczucia z tym wstawaniem w nocy na jedzonko - ja tak bardzo jestem uzalezniona od duzej ilosci snu ze nie wyobrazam sobie ze musialabym zarywac sen z jakiegokolwiec powodu - i nie wiem jak sobie poradze jak dzidzia bedzie mnie budzila :(
 
Witam nowe mamuśki i ich dzidźki!!
Ja należę do tych osób, które jak narazie nie muszą wstawać w nocy do lodówki, ale rano szybciutko muszę coś zjeść. Zanim zaszłam w ciąże mój pierwszy posiłek to była kawa w pracy, na co sobie nie pozwalam teraz. Najpierw śniadanko,póżniej kawa-bo bez niej ani rusz!
Buziaczki,pa!
 
No, noo :)) Troszke nas jest :)) POzdrawiam serdecznie i dzieki za dopisanie na liste ;))
 
Witam mommy i ptasiemleczko. Zaraz dopiszę Was do listy. Proszę ptasiemleczko o podanie terminu.

Ptasiemleczko, dobra rada, unikaj fast foodów, dzieciaczki ich nie lubią. Zapomnij też o coli, tego też nie lubią.
Brzuszek jak zbyt mocno boli to połykaj nospę, wiele z nas tak robi i zapewniam Cię, że to pomaga.

 
Hejka!
moj termin - wyliczony przez mnie - to 15 kwietnia. Dzieki Aska00 za dopisanie do listy.
Jako ze naleze do tych caly czas martwiacych sie to martwie sie wyliczonym przeze mnie terminem - przeciez to sa swieta wielkanocne!!! I kto w jakimkolwiek szpitalu sie mna zajmie wtedy gdy wiekszosc kadry bedzie na urlopach??!!
A co do fast-foodow, to oczywiscie wiem ze nie sa "zbyt zdrowe" i to w ogole a nie tylko dla ciazowek ale od czasu do czasu z braku innego jedzenia z nich korzystam. Z KFC zaryzykowalam jeszcze raz i za drugim razem juz mnie nie powalila kolejna nudnosc - na szczescie - choc wiem ze nie bylo to rozsadne...
pozdrawiam cieplutko!
 
I tu też temat zszedł na jedzonko?Hi,hi!
Ja wolę w Mc Donaldzie tortilkę i takie tam. Jemy sporadycznie, bo do najblizszego mamy 50 km:) Może i dobrze, nie!
 
reklama
no bez przesady :)
przeciez nie jem tego codziennie :) nawet nie raz w tygodniu ;D
w poprzedniej ciazy tez jadlam wszystko na co mialam ochote - nie widze skutkow ubocznych tego :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry