reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

No to Zuzieńka, w przyszłości zaoszczędzi na pomadkach, bo ma cudne usteczka.
Cudne fotki, jeśli Zuzia lubi się przebierać, to nie krępuj się i strzelaj jej sesyjki jedna za drugą.
Moja Igunia uwielbia nasz poranny rytuał, kiedy sadzam ją sobie na kolankach i otwieramy jej bieliźniarkę. Robią jej się wielkie oczy i zaczynamy wyciągać i oglądać i przykładać i przymierzać i biegać do lustra i się oglądąć i chicholić i podziwiać, obie uwielbiamy te robotę:-)
 
reklama
Czesc kochane, my dzisiaj dalismy czadu na plywaniu dla niemowlat, Erik z tatusiem robili dziwne figury, ktore im instruktorka pokazywala:tak: ;-) a ja sobie poplywalam w baseniku obok, oczywiscie dla doroslych:tak: Jakie to super uczucie po takim plywanku, juz dawno tak mnie gnaty nie bolaly:laugh2:

Moj maly tez caly czas sie przyglada jak ja sie maluje, moze jakims visagista zostanie hahaha;-) ;-) :-D
 
My się na basen wybieramy już od narodzin Paulinki, ale jakoś się nam jeszcze nie udało :-p . No trudno, może jak się dziewczyny z choróbska wykurują to nam sie uda.

A ja dzisiaj, po tych kilku dniach przymusowego siedzenia w domciu, miałam taką ochotę wyjść na spacer do lasku, ale pogoda jest do d..... :-(, więc tylko się na ochocie skończyło. A tu zapowiadają coraz większe ochłodzenie i już nie będzie tak przyjemnie na dworze :-( .
 
Dzien dobry, u nas piekna sloneczna pogoda,tylko zimno. Maly sobie teraz spi, a ja mam czas dla siebie. Pozniej sobie troche pospacerkujemy. Powoli zaczynam myslec o Swietach, to beda nasze pierwsze we trojke, ciekawe jak synus zareaguje na choinke, pewnie bedziemy musieli ja zabezpieczyc, by nie udalo mu sie zciagnac wszystkich bombek.;-) :tak:
 
My chyba jakąś małą choinkę kupimy w zeszłym roku była taka 190cm a w tym chyba mała na jakimś krzesełku bo jak bedzie w stojaku na podłodze to bombek nie będzie na bank!
 
Pamietam jak Mati został sam w pokoju gdzie stala choinka i grabkami zbil wszystkie bombki w zasięgu ręki - troche tego bylo bo miał już ze dwa lata wtedy. ale na szczęście to było u mojej mamy ;-):-)
 
karola 7 dobre jaki mati pomyslowy , maurice to bral i zaczynal sie bawic nowymi pileczkami za wiele to ich nie przezylo , a emilka to na bank bedzie bombi sciagac
 
reklama
:-D a ja też dzisiaj myślałam gdzie ustawimy choinkę, bo robiliśmy małe przemeblowanko w salonie. Ale większy problem do przemyślenia to własnie wielkość drzewka, bo zawsze stawiamy duże do sufitu... no cóż minimalizm w końcu też jest w modzie i raczej postawimy malutkie strojne drzewko :-) Ledwie temat zniczy sie skończył, a tu człowiek juz o Gwiazdce rozmyśla...tym bardziej,ze to będzie pierwsza Wigilia naszych skarbów:tak:
 
Do góry