reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista sierpniowych mamuś :)

reklama
Silunia podaj gg swoje poklikamy ja jestem w stalym kontakcie z kropecka :laugh: :p a odnosnie piersi o tak mam wrazenie ze sa wieksze pelniejsze ale bola ze nie moge dotknac a moge miec niedyskretne pytanie?ale moze to na gg ????? :D
 
Witam Was w kolejnym dniu tego wspaniałego stanu.
Widzę, że do pierwszych objawów zaliczają się jędrniejsze piersi, to chyba miły objaw:) a jak u was z mdłościami, bo ja jak do tej pory tylko o tym czytałam i jestem trochę zaniepokojania bo już prawie 8 tydzień, a mi może raz było trochę niedobrze i nic poza tym.
 
mi mdłości zaczęły się w 8 tygodniu a wymioty w 9 tygodniu. Jeśli cię to ominie to się ciesz bo to wcale nie jest przyje,me
 
Z jednej strony pewnie, że chciałabym żeby mnie mdłości ominęły, ale z drugiej wygląda to tak, że pewnego dnia po miesiącu starań zrobiłam test, ku mojej ogromnej radości pokazała się druga kreska, pod koniec piątego tygodnia poszłam do gina i zobaczyłam na usg pęcherzyk, było widać troszkę dzidziusia, ale dosłownie to była taka milimetrowa biała plamka i od tej pory oczywiście nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, a brak jakichkolwiek objawów wcale mnie w tym momencie nie cieszy.
 
wiem o co chodzi, bo ja jak w 9 tygodniu miałam 3 dniową przerwę w mdłościach to modliłam się żeby wróciły bo upewniały mnie w przekonaniu że wszystko jest OK.
 
Kasia spokojnie , wiem o co ci chodzi , mnie tez dopiero raz bylo zle , czasami chcialabym takie standardowe nudnosci itd. , ale tak tez jest ok , o dzidzie sie nie martw napewno z nia wszystko dobrze , ja staram sie myslec bardzo pozytywnie , zeby nie zapeszac ;D ;D ;D
Pati dawaj pytanie i nie przejmuj sie , ze jest niedyskretne , wkoncu mamy sobie pomagac w kazdej sytuacji , a moze okaze sie ze ktos inny da ci satyswakcjonujaca odpowiedz :) zadnego wstydu
 
Ok Silunia masz racje :laugh:moje pytanko odnosnie <SEX>
boje sie teraz kochac zeby nic sie nie stalo czy faktycznie moze sie cos wydarzyc?????? :(pozdrawiam
 
Pati kochana nic nie powinno sie stac ,przynajmniej tak mi sie wydaje ;) moj partner mial ten sam problem , wiec dla jego czystego sumienia kochamy sie bardziej delikatnie .....
a swoja droga ta ja ostatnio nie mam ochoty , nie wim czy to moze przez ciaze???hormonki??? ;D
 
reklama
U mnie tak samo nie mam ochoty boje sie sama nie wiem moze przejdzie :laugh:własnie gotuje sobie buraki mam taka ochote na barszczyk nie wytrzymam do swiat ;)jak samopoczucie mamusie? ;D
 
Do góry