reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista sierpniowych mamuś :)

Jeżeli chodzi o seks w ciąży to nie trzeba go podobno unikać, chyba, że na wyrażne zalecenie lekarza przy zagrożonej ciąży. Ja od początku nie mam żadnych plamień, po wizycie dowiedziałam się, że fasolka jest wysoko i prawidłowo zagnieżdżona, nie mam przepisanych żadnych leków, więc nie rezygnuję na razie z seksu. ;) I tak jak sobie pomyślę ile mój mąż się wycierpi biorąc pod uwagę abstynencję seksualną parę tygodni przed i po porodzie, więc nie mogę mu teraz zabraniać. :)
 
reklama
aga kochana witam cie serdecznie w sierpniowkach :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
jak sie czujesz , ochlonelas troszeczke ???? jak mezulek????
 
Witaj Aga to fajnie ja mam na 19 :laugh:dzis czuje sie dobrze choc od rana mnie mdliło ale tak ok pozdrawiam ;)
 
wpadłam na sekundkę ,zaraz mam zebranie w szkole no i czuję sie dużo lepiej niż przez ostatnie dni nawet coś zaczęłam jeśc ;D
 
aga31 fajnie, że jesteś tu z nami, wcześniej śledziłam trochę dział "staramy się" i strasznie mi się spodobały te wasze pogaduszki tu na forum, to jak się wspieracie i pocieszacie, mam nadzieję, że dołączy tu do nas jeszcze parę starających się, zwłaszcza tych, które już długo czekają na fasolkę
 
reklama
kolejna sierpniówka melduje się na pokładzie- po wczorajszej wizycie u ginki termin mamy na 8 sierpnia. Mam na imię Karina i jestem z Plocka :)
 
Do góry