reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

A my znowu się staramy, więc może się uda :tak: Jak narazie czekam na pierwszą @ po poronieniu - mam nadzieję, ze nie wyniesie nie wiadomo ile, bo nie chce mieć niespodzianki któregoś dnia :-(
 
reklama
Hej robiłam test trzy razy i trzy razy wyszedł pozytywnie:-) Włansie wróciłam z wyzity i usg i ciąża ma 5 tyg widać pęcherzyk ale serduszko czy byje nie wiadomo bo dopiero za tydzień bedzie wiadomo jak przyjde na usg ale ogólnie lekarz powiedział że wszystko wyglada ok;-) i mam się nie martwić:tak: :-) :-p
A suwaczek chyba zmieni dopiero z atydzień jak usłysze serduszko? co o tym myślicie?;)
 
Dziewczyny kochane:-) ewita, Ewa-Krystyna, Ataata z całych siłe trzymam Was za łapki i przenosze do watku zafasolkowanych grudniowych który zaras mam zamiar otworzyć:-) Tylko trzymajcie się mnie mocno żebym wszystkich dała rade przenieść za jednym zamachem:-) ;-)
I dziękuje za gratulacjie:-) :tak: Tulam mocno i zabieram Was ze sobą bo inaczej samej bedzie mi smutno przecie:-)
 
Widzisz Doticzko! Ja z pewnością nie załapię się do grudniowych mamusiek (nawet i do lutowych raczej nie mam szans), ale otwieraj ten wątek i zabieraj tam wszystkie inne staraczki! Tylko nie zapominajcie o mnie i odwiedzajcie mnie czasami na wątku staraczek :-)
 
reklama
Doticzka ja tez wyciagam obie rece i nawet nogi!!! Wielkie gratulacje!!!

Tak bym chciala do Ciebie dolaczyc tym bardziej ze sama w grudniu sie urodzilam... no coz... zaciskam zeby i trza sie do dziela brac!!!
 
Do góry