reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
No to ja też wracam na koniec kolejki... @ przyszła o 3 dni wcześniej więc nie było testowanka .. następne planowane testowanko...25.IV.2007
 
No to wracam na koniec kolejki dzisiaj przyjechała @ z dwoma dniami poślizgu ani przepraszam za spóżnienie ale nawrzeszczałam na nia to może za kolejne 29 dni sie nie pojawi. Wszystkim życze dwóch kreseczek ja na swoje jeszcze musze poczekać.Miłego dnia!!!
 
Puchatka co za wredna @ i tak bez przeprosin niech w najbliższym czasie nie warzy się pokazywać ;-)
 
czesc laseczki w niedzielny wieczor.:-) U mnie nic sie tez nie zapowiada w tym miesiacu.Ogladam sluz ale nie ma tego wyczekiwanego.I raczej nie bedzie go jeszcze dlugo,a tak bym juz chciala czekac na dzidzie,tak jak wy wszystkie.ehh
 
Narazie kobietki przerabiamy kwestie czekania na czekania na dzidzie w mojej głowie zabrzmiało to lepiej niż jak teraz napisałam ale w końcu uda nam się wszystkim i wtedy będziemy najlepszymi mamusiami pod słońcem księżycem itd. Niech się Wam przyśnią Wasze maluszki bo gdzieś tam przeciez czekają trylko w kolejkę sie czasem ktoś wciśnie i wtedy nasze czekanie sie przedłuża. Trzeba wierzyć że będzie dobrze musi być i będzie!!!!:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
reklama
Do góry