• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

reklama
reklama
Ja wstałam dziś wcześniej zebyscie nie zdążyły się rozpędzić z pisaniem , bo znowu trzeba bedzie nadrabiać:tak: tak jestem na bieżąco:-p
Ech młody wczoraj dostał jakiegoś szału- myslałam , ze mi brzuch rozwali... jeżeli mała ruchliwość ma byc wyznacznikiem zblizającego sie porodu to ja urodzę w przyszłym roku:laugh2:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry