• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

Kasiula jeszcze nie urodziła synkowi wcale się nie spieszy, najprawdopodobniej będzie wywoływaną miała ciążę jutro lub pojutrze, wszystko się okarze, dziś nie mają miejsca na porodówce :sorry:
 
reklama
ja tak sie czuje...jakbym miala sie ostac z wami i z tym wielkim brzuchalem:sorry:wogole nie czuje abym miala zaraz rodzic ..tak jak bym wogole nie byla w ciazy..ze to jakas pomylka:confused2:
 
Thea faktycznie zbieraj sie na prodowke :-D:-D:-D:-D kurde kolejne dzieciatko bedziemy miec :-D:-D:-D czuje sie jakbym to ja miala juz jechac:-)


Dziewczyny ponawiam pytanie bo w ilosci postow na listopadzie nikt nie zauwazyl chyba hehehe

Od wczoraj wieczorem leci mi siara... w duzych ilosciach, normalnie moglabym dziecko tym wykarmic hehe Tez tak macie? :confused2::confused2::confused2:
 
no to dziewczyny, trzymam kciuki mocno :-)

Wczoraj byłam na zakupach z mężulkiem, kupiliśmy zapasy na miesiąc :-p Chodziliśmy ponad 1,5 godziny po sklepie i calutki koszyk zapełniliśmy... :eek: Myślałam, że po takim spacerku padnę w domu i będe leżeć jak długa, a tu - przypływ energii...

W nocy miałam dzisiaj kilka skurczów, ale dało sie spać. Jak leżałam na boku, czułam jak mała też na boku leży :-) Wyczułam główkę dosłownie na wzgórku łonowym... Mała się uspokoiła... Już tak nie szaleje.
 
ja tak sie czuje...jakbym miala sie ostac z wami i z tym wielkim brzuchalem:sorry:wogole nie czuje abym miala zaraz rodzic ..tak jak bym wogole nie byla w ciazy..ze to jakas pomylka:confused2:

moze na USG sie pomylili i wlaczyli dvd z poprzedniego USG innej pacjentki? :-D:-D:-D ciesz sie!;-):tak: tez bym chciala sie tak poczuc :-D

no to dziewczyny, trzymam kciuki mocno :-)

Wczoraj byłam na zakupach z mężulkiem, kupiliśmy zapasy na miesiąc :-p Chodziliśmy ponad 1,5 godziny po sklepie i calutki koszyk zapełniliśmy... :eek: Myślałam, że po takim spacerku padnę w domu i będe leżeć jak długa, a tu - przypływ energii...

W nocy miałam dzisiaj kilka skurczów, ale dało sie spać. Jak leżałam na boku, czułam jak mała też na boku leży :-) Wyczułam główkę dosłownie na wzgórku łonowym... Mała się uspokoiła... Już tak nie szaleje.

no to moze i u Ciebie Natalko cos ruszy na dniach a moze godzinach?? :tak::tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Thea nie czekaj..też tak miałam ..po odejściu wód ..dostałam kroplówkę na wywołanie i za półtorej godzinki tuliłam Stasia.:-D Ja od półtorej doby się kurczę...brzusio boli...plecki rozrywa,,,i NIC SIĘ NIE ROZKRĘCA:wściekła/y:..a myślałam,że 3 raz to z górki pójdzie...a tu wręcz odwrotnie...prawie 8 lat od ostatniego porodu...i wiek...WIĘC PEWNIE JAK STARA PIERWORÓDKA BĘDĘ RODZIĆ:no:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry