Pianistka
Szczesliwa mamusia!
Moja na szczęscie ma w nosie telewizję. Rzadko oglądamy a jeśli już coś leci to ona jakby jej nie zauważa.
Oj, a moja ma ulubione programy i bajki, zna wiele postaci i potrafi przyleciec z drugiego pokoju jak slyszy, ze sie zaczyna jakas fajna bajka


