trzymamy trzymamy!!!Martuśka Gratulacje !!!1
a jutro 3majcie za nas kciuki bo idziemy na komisje WRESZCIE !!! OBY wszystko poszło dobrze i nei czepiała sie niczego !!!
dobranoc :*
Marta, gratuluje!
Dobrej nocy wszystkim!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
trzymamy trzymamy!!!Martuśka Gratulacje !!!1
a jutro 3majcie za nas kciuki bo idziemy na komisje WRESZCIE !!! OBY wszystko poszło dobrze i nei czepiała sie niczego !!!
dobranoc :*
Martuśka Gratulacje !!!1
a jutro 3majcie za nas kciuki bo idziemy na komisje WRESZCIE !!! OBY wszystko poszło dobrze i nei czepiała sie niczego !!!
dobranoc :*
haha dziekipowiedzcie mi lepiej co macie na szkraba co kazda szafke otwiera i szuflade i rozsuwa szafy
nie mam pojecia jak to wszystko zabezpieczyc
teraz stoji przy balkonie i proboje zaluzje złapac bo jest podciagnieta
haha