dziunka24
Mama J&J
U nas dzis słońce jak cudownie. My tez nie mamy zabezpieczeń teraz szuflady przestały interesować. JAsiek tylko się podnosi o wszystko co możliwe i cieszy się z samego fatu że stoi. Boje się o kanty przy ławie, a zabezpieczeńie na robi nie pasuje.
Kuzyn pokupował piłeczki kauczukowe,poprzecinał i poprzyklejał na kantach od zlewu i stołu w kuchni, ale do pokoju nie wiem czy to pasuje
Joasi ulubiona zabawa to pchanie krzeseł i stolika przez cały pokój....