martolinka
Mama i nie tylko :-)
chluśniem bo uśniemno to siup![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
chluśniem bo uśniemno to siup![]()
Hej.Ja skończyłam zajęcia 19.35
.
ale zaczął doceniać to co robię (zajmowanie sie domem i dzieckiem).

Nie przepadam za piwem, ewentualnie jakiegos redsa moge saczyc.
:-):-) Pawełek pieszczoch :-)hej![]()
Ale moj syn wyzyskiwacz w nocy kazał sie glaskac przez ponad godzine... on se spal a mama głaskała oczywiscie jak przestałam to budzil siea jak ja zdrzemnełam sie i przestalam głaskac szybko wstałam słyszac jeki Pawcia
ja Kawke pije i ogladam oczywiscie DDTVN
i zastanawiam sie co na obiad
![]()
Kochana masz nas <przytul>:-) Pawełek pieszczoch :-)
mi tv nie działa,mały ciagle marudzi,D wraca z pracy pozno albo i nie wraca....mam dość takiego życia...nic mnie nie cieszy powoli....nikt mnie nie odwiedza każdy wielki pracoholik-karierowicz( na piwo zaraz by przylecieli)...sama jestem jak palec :-(
nie mam sił... jest mi zle i smutno...:-((((((
Podnosi mnie na duchu moja ksiezniczka, ona zawsze jest przy mnie :-) Jej usmiech, smieszna minka pomaga przetrwac ;-)