Pianistka ja nie przespałam całej nocy od hm...chyba od 4 msc ciąży to już tak na dobre się zaczęło ;D Miałam duży brzuch, a potem jeszcze większy jak balon (a wiecznie twierdziłam ze ja szczypiorek przed ciążą 49 kg przytyję w ciąży góra 6 kg ;D a przytyłam 22 ;D) i z nim było mi spać niewygodnie, mimo poduszek dla ciężarnych itd.
jakieś pół rolki zdążyła obrobić zanim się obudziłam
kiedys przy kasie musialam go uspokajac bo kasjerki nie słyszałam. Jednym slowem mozna rzec ze dziecka nie ma, no chyba ze jest glodny lub niespodzianka w pampku. Ogólnie wielbia markety i inne miejsca publiczne, wszystko tam sie rusza i jest kolorowe, raj dla mojego madralinskiego obserwatora.