W
wyjatkowaonaa
Gość
Ehh mam chwilę dla siebie dopiero. Byłam u fryzjera- 5h siedziałam tam .
Młody robi jakies dziwne kupy - luźne i od nich (coś mu dałam do zjedzenia) ma cała dupkę odparzoną aż bąble są . Leczę linomagiem- oby przeszło do jutra bo cała dupka czerwona.
Padam na ryjek.
Młody robi jakies dziwne kupy - luźne i od nich (coś mu dałam do zjedzenia) ma cała dupkę odparzoną aż bąble są . Leczę linomagiem- oby przeszło do jutra bo cała dupka czerwona.
Padam na ryjek.
kiedys przy kasie musialam go uspokajac bo kasjerki nie słyszałam. Jednym slowem mozna rzec ze dziecka nie ma, no chyba ze jest glodny lub niespodzianka w pampku. Ogólnie wielbia markety i inne miejsca publiczne, wszystko tam sie rusza i jest kolorowe, raj dla mojego madralinskiego obserwatora.
Za to na Joasię też zupełnie nie działa, a wręcz pogarsza:-( Za to dla mnie numer jeden jest Bepanthen i Sofeo też jest dobry.

