Kasiiula
mamusia Pawełka :)
aaaaaaaaaaaaaa
Gratulacje !!MAMY ZĄBKA!!!!
PRAWA DOLNA JEDYNKA!!!
STUKA ŻE AŻ MIŁO
:-):-):-):-):-):-)
Dookoła jest sine - to normalne?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
aaaaaaaaaaaaaa
Gratulacje !!MAMY ZĄBKA!!!!
PRAWA DOLNA JEDYNKA!!!
STUKA ŻE AŻ MIŁO
:-):-):-):-):-):-)
Dookoła jest sine - to normalne?
Witajcie babeczki!
Pewnie o mnie i Alanku juz zapomnialyscie...
Mialam ponad miesiac awarie komputera az w koncu sprawilismy sobie nowy i jestem. No i od 23lipca wrocilam do pracy, a tydzien temu ja zmienilam i w ogole duzo u nas sie dzieje.
Ktoregos dnia zajrze na dluzej i poczytam co u Was
No i musze kasiuli wybrac zdjecia i wyslac bo nie dalam...
Pozdrowionka))
Ja mam nadzieje ze Oliwier wda się w rodziców i w końcu pokocha zakupy ;D bo my oboje 24h na dobę na zakupach kochamy spędzać ;D
MAMY ZĄBKA!!!!
PRAWA DOLNA JEDYNKA!!!
STUKA ŻE AŻ MIŁO
:-):-):-):-):-):-)
Dookoła jest sine - to normalne?
Dziunka gratulacje dla córeczki za ząbka
A słyszałyście, że ma być w tym roku bardzo długa i ostra zima![]()


Chce spać a nie może juz od 15 dwa razy próbowałam i nie może......zaraz mnie rozniesie bo jest zmierzły, no nie az tak źle bo sie bawi ale bardzo głośny i szybko sie irytuje. Wysiadam juz od tego jego biadolenia. AAAAAAAAAAAAA w ogóle jakiś beznadziejny czas od wczoraj mam :-