dziunka24
Mama J&J
Ja się boję :|
Po pierwsze kończy mi się okres - nie wiem czy tampony podołają.
Po drugie - tam na basenie jest dość chłodno, boję się że mała się przeziębi. Mi zawsze tam zimno było.
Julia na pewno pójdzie, tylko nie wiem co z młodą, strach mnie obleciał.
MARTA, SANDRA co dziś robicie? Mam ochotę gdzieś wyskoczyć. No i numer telefonu zmieniłam jak coś i Waszych też nie mam
Po pierwsze kończy mi się okres - nie wiem czy tampony podołają.
Po drugie - tam na basenie jest dość chłodno, boję się że mała się przeziębi. Mi zawsze tam zimno było.
Julia na pewno pójdzie, tylko nie wiem co z młodą, strach mnie obleciał.
MARTA, SANDRA co dziś robicie? Mam ochotę gdzieś wyskoczyć. No i numer telefonu zmieniłam jak coś i Waszych też nie mam