• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

reklama
czesc dziewczynki,

wkoncu wrocilam z polski do domku :)

co do zebow. moj maly bedzie mial niezla szpare miedzy gornymi jedynkami :P wlasnie mu wyszly kilka dni temu, ida rowniutko co do dlugosci ale niestety ze szparka pomiedzy. wszyscy sie smieja ze bedzie na ta szparkje wyrywal dziewczyny, ale mi wcale do smiechu nei jest. dolne ma rowniutkie i ladne. :) czekamy na kolejne.

ps. obiecuje czestsze pojawianie sie na forum :)
wyjdzie więcej to się zejdą, scisną się
 
Etna trzymaj sie, bedzie dobrze. Nie doczytałam chyba-na co synek zachorował???

edit : juz doczytalam

Mi udało sie sprzedac fotelik samochodowy-tu na forum. Ciesze sie bo tylko zawalal, a jest naprawde w dobrym stanie. Kobieta poprosila o wysylke za pobraniem-mam nadzieje ze mnie nie wystrzeli w kosmos ;-) Rozmawialam z nia przez telefon i wszystko uzgodnilysmy, no ale ja to za szybko ufam obcym osoba a pozniej za to płace. No zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Etna mam nadzieję , że Ci się Pawełek wykuruje :tak:może nawet do piatku:tak:
Ja używałam D3 W kapsułkach( w wakacje nie) i jeszcze Juvi multi podaję;-)

Ja znowu w konspektach. Lekcje leca jedna za druga. Czuje sie jakbym cofnełą sie parenascie lat w tyl , ale stoje po drugiej stronie barykady:-D

jezeli macie ojca/wujka/ brata/męża po 50 roku życia to niech zapisze się na bezpłatne badania prostaty!!!! nie dbaja nasi panowie o profilaktykę a teraz jest okazja
http://www.tydzienurologii.pl/badania.html
 
Ostatnia edycja:
ja piję drineczka ;) więc Zdrówko ;)

andari nie martw się ja też jako dziecko miałam szpare między jedynkami a teraz ani śladu po tym nie ma :) , mój ma krzywe dolne ale nie mam zamiaru martwić się na zapas
 
hej wieczorowo ...
nie doczytałam was dziś ale jutro nadrobię ... napisze tylko tyle ze jestem wkurwiona !! bylam dzis u "SPECJALISTY" od tej małej wagi Pawelka .... ale to na zdrowiu wiecej ....


eh ...

Dzis zaliczylam 10 min z hula hop :D zeby sie zaprzyjaźnić z nim :D boczków nie czuje :D ale spoko ;d mam nadzieje ze bede wytrwała :D jutro 2 razy po 20 min ;d
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry