pathanka
Fanka BB :)
Wow, moze to i lepiej, mniej ciezkich dni i dla ciebie i dla malego
Teraz nie jest tak źle jak wychodzą i je widać, było strasznie jakpróbowały si eprzebić, a miały daleką drogę to 2,5 tyg noc w noc pobudki co godzinę.
Dużo zdrówka dla mamy będzie dobrze![]()
