reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
mialam usg macica jest zupelnie pusta brak czegokolwiek takjakby tej ciazy nie bylo jutro mam isc na bete lekarz mowil ze to moze byc za wczesnie, nastepne usg mamm we wtorek a u was widac juz jakis pecherzyk a te dziewczyny co juz rodzily kiedy zobaczyliscie pierwszy raz zarodek?
U mnie też wczoraj było pusto, ale u mnie na pewno była późno owulka więc ciąża jest młodsza.
W poprzedniej ciąży już w 5tc było widać kropeczkę.

Mysza wybacz, ze niedowierzałam na poczatku, że po tak krótkim czasie można znów zajść w ciąże ale jestes tego przykładem, że jednak można...Trzymam mocno kciuki za Twoje dzieciątko i za Twoj organizm aby był silny :)
Spoko, ja sama niedowierzałam że to możliwe...a jednak cuda się zdażają! :-)

beta byla bardzo niska zobaczymy co pokaze jutro trzymajcie&&&
Kiedy robiłaś tą betę i ile wynosiła ?!? Napiszę Ci wówczas ile minimalnie powinna wynosić jutro!
Oczywiście trzymam bardzo mocno i życzę pięknego przyrostu! &&&
 
witajcie kochane ;)
jestem listopadowa mamusia 2009
byc moze i bede tez 2010 ;)
dostalam pierwsza miesiaczke po pologu 2 lutego i do tej pory cisza,
testu nie robie bo sie boje ;)
pozdrawiam
 
bete robilam w dzien kiedy powinnam dostac @ wynosila 6.6

U mnie beta powyżej 5 oznaczała już ciąże. Powinnaś mieć napisane na wyniku jakie wartości są prawidłowe.
Najlepeij powtórz betę.
Przyrost w ciągu 48h powinien być o min.65%...po 72 o min 165%. Zrób badanie->pamiętaj ze nie musi być na czczo.
Ja trzymam kciuki za wysoką betkę.
witajcie kochane ;)
jestem listopadowa mamusia 2009
byc moze i bede tez 2010 ;)
dostalam pierwsza miesiaczke po pologu 2 lutego i do tej pory cisza,
testu nie robie bo sie boje ;)
pozdrawiam
Witaj :-)

ah chcialam sie jeszcze spytac ile dni po sopdziewanej @ robilyscie test? :blink:

U mnie testy wychodziły po 5dniach od spóźnionej @...wcześniej cały czas pokazywała się I krecha.
Testuj! Nie ma się czego bać :-) trzymam kciuki za fasolkę!

Witajcie Kobietki!

Ja odespałam dwa ostatnie dni :-) i wstałam szczęśliwa :-) bez obaw o wyniki :-) i lęków przed następnym pobieraniem krwi :-)

Pięknego dnia Wam życzę!
 
reklama
Do góry