reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Goosiek jezeli te bole nie sa dlugie i czeste to mysle ze nie ma sie czym martwic ja tez ok 4 tygodnia tak mialam a terazn czasem sie pojawiaja ale znacznie rzadziej. A przedewszystkim to serdecznie ci gratuluje potwierdzonej ciazy i witam wsrod listopadowych mamus:-D:-D:-D
 
reklama
uff bylam u mojej ginki na usg jeszcze nic nie ma,
robie badanie krwi i moczu
niestety o wynikach dowiem sie w poniedzialek
wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc
 
Kochane ;-( strasznie się boję , zaczęłam plamic od rana , tak na lekko brązowo, brzuch za bardzo nie boli, no moze trochę. Staram si duzo lezec i pewnie pojde do lekarza jak najszybciej, moj prywatny lek przyjmuje we wtorki i piatki Moze pojde do innego, w poniedzialek byleby tylko zaradzil i powiedzial co i ja, a potem pojde do mojego . Nie moge sie dodzwonic do mojego gin.moze jest na jakims rodzinnym obiadku.Strasznie sie denerwuję- staram sie myslec pozytywnie,ze moze to chwilowe itp..a Moze od razu do szpitala jechac? ja juz nie wiem;-(smutno mi, nawet neic che myslec co bedzie gdy....;-(;-(;-(
 
W tej ciązy plamiłam ok 4 tyg przez jeden dzień ...Najprawdopodobniej dochodziło do zagnieżdzenia zarodka, aczkolwiek bolał mnie tez brzuch i po konsultacji tel moja gin kazała wziąc nospe . Wziełam jedną tabletkę i następnego dnia było już ok. Dopóki plamienie ma kolor brązowy nie ma co sie martwić, aczkolwiek jak przy tym ból będzie sie utrzymywał to idź do lekarza...Ja w pierwszej ciązy plamilam przez czeste skurcze ( bóle jak na @) i dostałam na 2 miesiące luteinę na podtrzymanie i nospę .
 
Via postaraj sie myslec pozytywnie wiem ze ciezko ale musisz byc dobrej mysli ja tez plamilam ok 5 tygodnia i nie mialam jak dostac sie do lekarza szybko, plamienie trwalo niecale trzy dni i bylo skape zaczelo sie tak jak u ciebie takie brazawe potem bylo rozowe a mozna powiedziec ze nawet troszke czerwone od tamtej pory wszystko jest dobrze i ze mna i z fasalka przyczyny plamienia nie znane a brzuszek tez troszeczke mnie pobolewal. Bardzo trzymam kciuki za ciebie i twoje malenstwo zobaczysz wszystko bedzie dobrze ale jezeli masz okazje udaj sie do lekarza jak najszybciej bo takich objawow nie mozna lekcewazyc i lez odpoczywaj jak najwiecej ja w swoim przypadku tak zrobilam nie przesilalam sie i staralam jak najwiecej byc w lozeczku:-)
 
Witam Was dziewczyny :)
Będę sobie Was podczytywać i mam nadzieję że niedługo na stałe u Was zagoszczę :)
@ spóźnia się już 3 dzień, co przy moich zazwyczaj regularnych cyklach jest wyjątkiem... :) mam nadzieję że jest to znak że zostanę mamusią - tak bardzo tego pragnę ...
Mam nadzieję - ponieważ robiłam już 1 test (ale wieczorem, a nie jak zalecają rano) - no i niestety wyszła jedna krecha :/
A jak to było u Was? I jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?
Pozdrawiam Was :)
 
Modlisia i Lila dzięki za podtrzymanie na duchu! Lila czytałam Twój watek z tym plamieniem ..ale juz nie pamietam samo u Ciebie ustało,a co powiedział lekarz? dal jakies leki?
 
:-:)-(strasznie sie martwie, ale tak jak mowisz starm sie teraz lezec,brzuch mnie tak troche kluje, ale na szczescie poki co plamienie mnijesze nic to ranne..oby sie skonczylo jak najszybciej, ale do lek pobiegne jak najpredzej
 
Via wiem co czujesz:-( ja bylam u lekarza dopiero w ten czwartek bo nie mialam mozliwosci wczesniej jak czytalas watek o plamieniu to pewnie wiesz ze nie mieszkam w Polsce tylko we Wloszech a lekarz nic mi nie przepisal powiedzial ze wszystko jest w porzadku i czasem sie zdarza plamienie a jezeli ustapilo tzn ze wszystko jest w porzadku i kazal w razie czego dzwonic. U mnie samo ustapilo a przez te trzy dni raz mialam czysty gesty bialy sluz a np za kilka godzin byl podbarwiony i znowu potem bylo normalnie. Ale od tamtego czasu wszystko jest dobrze wiec sie tak nie martwie a kolejna wizyte mam w przyszly wtorek tak dla kontroli lekarz kazal przyjsc i mam sie nie przeciazac i duzo nie pracowac naszczescie mam lekka prace wiec z tym nie ma problemu a teraz jeszcze wypada mi tydzien wolnego wiec bardzo sie ciesze. Zobaczysz u ciebie pewnie tak samo sie skonczy, mysle ze jak mieszkasz w Polsce to lekarz moze da ci cos na podtrzymanie i pamietaj badz dobrej mysli:-) i jeszcze mam pytanko to twoja pierwsza ciaza????
 
reklama
Kochane ;-( strasznie się boję , zaczęłam plamic od rana , tak na lekko brązowo, brzuch za bardzo nie boli, no moze trochę. Staram si duzo lezec i pewnie pojde do lekarza jak najszybciej, moj prywatny lek przyjmuje we wtorki i piatki Moze pojde do innego, w poniedzialek byleby tylko zaradzil i powiedzial co i ja, a potem pojde do mojego . Nie moge sie dodzwonic do mojego gin.moze jest na jakims rodzinnym obiadku.Strasznie sie denerwuję- staram sie myslec pozytywnie,ze moze to chwilowe itp..a Moze od razu do szpitala jechac? ja juz nie wiem;-(smutno mi, nawet neic che myslec co bedzie gdy....;-(;-(;-(


Ja podczas pierwszej ciązy miałam też takie plamienia i je zbagatelizowałam....potem okazało się że nosze martwe dziecko
idz szybko do lekarza



ps. może do was dołącze okres spóźnia się mi 1 dzień..żyję nadzieją bo już 3 miesiąc się nam nie udaje

Mam pytanie, tą 'bete' miałam robioną tylko w szpitalu... a jakbym chciała pójść zrobić sobie badanie krwi prywatnie to idę i mówię że chce badanie na betę czy jak? Wiem, głupie pytanie jednak nie doświadczyłam tego niestety...kiepskiego lekarza miałam....
 
Ostatnia edycja:
Do góry