reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

nie no... w ciazy jestem. A lekarz na progesteron poki co nic mi nie powiedzial.

No to jeśli lekarz nic nie powiedział, a w ciąży jesteś, to znaczy, że progesteron aż tyle za niski być nie może. Pytanie podstawowe jakie były normy w laboratorium, w którym robiłaś badania.


Widzę że właśnie rozpoczęłam 7tydzień...wow...

Raczej skończyłaś i zaczęłaś 8 :-)
 
reklama
nie no... w ciazy jestem. A lekarz na progesteron poki co nic mi nie powiedzial.

Teraz w ogole nie wiem czy jest jakakolwiek nadzieja, bo mam brazowe plamienia ale z kawalkami sluzowki. Pewnie zadna z was nie miala takiej przygody i wciaz sie udalo?

Nie chce mi sie zyc juz.

Nie martw sie na zapas, ja mialam plamienia a teraz te plamienia spia smacznie po zrobieniu olbrzymiej kupy.
 
Ostatnia edycja:
Witam Mamuśki listopadowe !
Miło mi się do Was przyłączyć. Choć to wszystko jeszcze dla mnie nowe (nawet ni wiem który tydzień dokładnie - może któraś z Was pomoże mi to policzyć - ostatni @ 16.02 (cykl 28 dni)- z góry dziękuję ! - to jest dla mnie jakaś czarna magia )
Mam nadzieję że wszystko będzie ok, wizytę mam na 29 - więc jeszcze tydzień
Pozdrawiam cieplutko !
 
Witam Mamuśki listopadowe !
Miło mi się do Was przyłączyć. Choć to wszystko jeszcze dla mnie nowe (nawet ni wiem który tydzień dokładnie - może któraś z Was pomoże mi to policzyć - ostatni @ 16.02 (cykl 28 dni)- z góry dziękuję ! - to jest dla mnie jakaś czarna magia )
Mam nadzieję że wszystko będzie ok, wizytę mam na 29 - więc jeszcze tydzień
Pozdrawiam cieplutko !
Witaj :-) wg moich obliczeń to u Ciebie już 4t6d ciąży :-)
 
Witam wszystkie mamusie!
Dopiero dziś zarejestrowałam się na forum. Ogólnie jestem tu nowa. A na temat ciąży wiem niewiele. To będzie nasz pierwszy dzidziuś. Termin wyznaczony przez ginekologa wyszedł na 1 listopada :-D. Chętnie będę uczestniczyć w rozmowach.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie- Kasia
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamusie!
Dopiero dziś zarejestrowałam się na forum. Ogólnie jestem tu nowa. A na temat ciąży wiem niewiele. To będzie nasz pierwszy dzidziuś. Termin wyznaczony przez ginekologa wyszedł na 1 listopada :-D. Chętnie będę uczestniczyć w rozmowach.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie- Kasia

Cześć Kasiu :-)
witaj wśród mamusiek listopadowych i rozgość się :-)
 
reklama
Do góry