reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

witam strasznie upalnie bleee.....
ale jeszcze jeden dzień w pracy i weekend :-)
Już nie mogę się doczekać bo jestem zmordowana a do tego doczepiła się do mnie rwa kulszowa i ledwo ciągnę. dobrze że jestem już w domu właśnie zabrałam się za gotowanie pomidoróweczki którą moje skarby uwielbiają sama mam wielką ochotę bo jest na skrzydełkach.
Pozdrawiam do usłyszenia wieczorkiem
 
reklama
Witam wszystkie listopadowe mamusie.
Moj termin to 21 listopad i prawdopodobnie bedzie chłopak.
Czasem tu zaglądałam, ale bardzo sporadycznie z powodu braku czasu. Teraz nareszczie urlopik i mam nadzieje, ze podgonie ,jednak strasznie tego duzo.....:-)
 
Cześć Yaxiss! Ja też mam termin po 20tym, gdzieś 25-27

Czy ta pogoda chce nas wykończyć, niedawno wzięłam zimny prysznic i znów spocona jak koń po westernie. A noce są rzeczywiście straszne, okno nie pomaga. Nogi też mi puchną, leże bez poduszki, a pod nogami dwie, jest wtedy lepiej.

Jutro jadę na ploteczki do kolezanki więc wygadam się i będzie lżej
 
Ciekawe jaką będziesz miała płeć. Nigdzie nie doczytałam jaki masz rodzaj ciąży. U mnie jest dwuowodniowa, dwukosmówkowa

Dzięki, to mnie uspokoiłaś. :)
Ja mam taki sam rodzaj ciąży jak Ty :)
Jutro idę na "połówkowe" to się może dowiem czegoś więcej co tam w środku sie dzieje :)

A dziś odebrałam wyniki z obciązenia glukozą i mam przekroczone normy, tzn jak norma jest 7,8 mmol/l to ja mam 8,91.... czyli kolejny powód żeby się zamartwiać.
 
baska - witamy Cię po udanych wakacjach :) Bardzo się cieszę ze wypoczełaś razem z dzidziusiem :)

U mnie już gdzieś od 16:00 chmury się zebrały i palące słońce się w końcu schowało ;) Jest troszkę większy wietrzyk więc już jest znośnie :) Nawet powoli zaczyna kropić !!
Powoli zaczynam pakowanie :)))
 
Witam !!
widze ,ze listopadowych mam strasznie duzo jest heh no to ja powieksze wasze grono;-) dzien jak co dzien a u mnie straszne nudy i do tego maluszek mi nie daje zyc kreci sie i wierci dzis stwierdzilam ze gdy leze na prawym boku to chodzi strasznie sie odbija uczucie jest naprawde takie jak by chodzilo moje malenstwo pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za przyszle mamusie ;)
 
WItam was wszystkie

A ja wczoraj w nocy wyprawiłam mojego pierworodnego na pierwsze w życiu kolonie. Cały dzień o nim myśle i ciągle chce mi sie płakać, bo nie moge sie do niego dodzwonic gdyz niestety orange zasiegu tam nie ma i do tego pani zabrała wszyskim telefony. WIem że dojechali szczesliwie, ale marzy mi się usłyszeć, że wszystko ok od niego. Nie piszcie mi tylko że to już duże dziecko, proszę. Już mam dosyć tej jego kolonii a ona dziś ma dopiero jeden dzień...
Ehhh... z tego wszytskiego dziś maluszek jakoś mniej się wierci, Czuje go w prawdzie dość często, ale jakoś tak leciutko. Chyba ma dość już mojego smęcenia i woli spać.

Pozdrawiam Was ciepło i ide dzwonić po innych spanikowanych mamach kolonistów dalej ;-)
 
Już po wizycie u gina. Malutka waży 60 dkg :) Obróciła się tak że znowu nie chciała pokazać swojej muszelki :) Poprostu leżała na brzuszku ale jak ja się odezwałam to obróciła się i pokazała swoją buzinkę :) CC będę miała 25 pażdziernika a 24 bede musiała zgłosić się do szpitala. Mimo, że dzidzia będzie z października zostaję na tym forum z wami :)
 
Baśka, od razu lekarz dał Ci wskazanie do CC?? pamietam nasze rozmowy na watku porodowym.
Lekarz nie oponował??
Gratuluję córeczki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć EVE, mamuś nigdy dość więc rozgość się. Kiedy masz termin?

No Baśka jak można tak na zaś wyznaczyć termin CC i to tak wcześnie. Rozumiem pod koniec ale juz? wydaje mi się że jeszcze wszystko może się zdarzyć prawda?
 
Do góry