Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Winki przykro mi, ja tez niedawno straciłam kogoś bliskiego..
[*] Andrzelika będzie dobrze, choć masz prawo się denerwować ze względu na to co przeszłaś wcześniej i lepiej dmuchać na zimne.
winki, kochana trzymaj się. Pocieszające jest to co piszesz, ze babcia była schorowana i teraz na pewno jej lepiej i ze spotkała sie w końcu ze swoim mężem ze którym tak bardzo tęskniła. andrzelika , Ty chyba już dawno pojechałaś. Mam nadzieję że wszystko ok. lepiej dmuchać na zimne. Odezwij się do nas jak wrócisz!!
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi suwaczkami. Jestem nowa, chciałam do Was dołączyć. Zrobiłam suwaczek i podaje mi złe dane. Powinno być 11t2dc. Poradźcie coś. Chyba, ze ja coś źle liczę. Ostatnia miesiączka 23.02. Co myślicie?
Ja sobie liczę tak, jakbym ostatnią miesiączkę miała 27 stycznia, a w rzeczywistości miałam 8 stycznia. Więc może pokombinuj tak, żeby Ci się przesunęło? Ja mam np dzisiaj 14 tydzień a wg OM powinnam mieć 16t i 5d... więc nakłamałam w suwaczku
andrzelika koniecznie daj znać , jestem pewna ,że wszystko bedzie dobrze ,bardzooo mocno trzymam kciuki.
U mnie dzisiaj pogoda znowu do niczego ,jutro podobno ma być lepiej. Ostatnio coś nie mam żadnych objawów ciąży. Już bym wolała jakieś mieć chociaż bym wiedziała ,że oki. Pozdrawiam dziewczyny ,zajrze później.
Pogoda jest tragiczna, poszłam sobie po zakupy zmoczył mnie straszny grad, że wróciłam cała mokra. Patrząc przez okno widzę dosłownie ciemne niebo, aż strach ogarnia. Ciągle zimno i zimno i pada... Ja jeszcze tylko jutro dzień nudy i do szkoły w weekend. W sumie to cieszę się bo to takie oderwanie jednak od siedzenia w domu...