reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
elia - a chciałabyś bliźniaki? :-)

Mnie się nigdzie nie spieszy - to prawdopodobnie moja ostatnia ciąża, więc chcę się nią nacieszyć w pełni :)
 
Czy bym chciała to nie wiem nie przeraża mnie to w każdym razie , za to mojego męża owszem :):)

Pożyjemy zobaczymy
 
Ja podobnie jak leika cieszę się każdą chwilą i mi dobrze a tyle do zrobienia ...że już totalnie, a czas tak szybko leci ....

Jedyne to czekam na tego 25 żeby wiedzieć czy to jeden fasolek czy dwa:):)

U mnie w rodzinie raczej nie było bliźniaków , nie stosowałam tabletek anty, więc jakby nie jestem w grupie "ryzyka" ale zobaczymy :)



Dziś nie moge patrzeć na jedzenie ale do wieczora może mi przejdzie ... śpie i śpie i chyba rozdrażniona jestem na wszystko co sie rusza .

Wieczorem mam kolacje z mamą i myślę jak tu jej powiedzieć :)
 
Witam wszystkie Mamusie:) niesmiało dołączam się do Was dzisiaj rano test pozytywny ale 2 kreska troszke słabsza. narazie nie chce się cieszyć bo staramy sie juz o maluszka prawie 3 lata . mamy 2 aniołki i mam nadzieję że teraz wszystko sie uda. przewidywany termin 18.11.2011. trzymam kciuki za to żebysmy dotrwały do końca razem. pozdrawiam Ania
 
Witam wszystkie mamcie obecne oraz przyszłe. 4 dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży (test) - byłam w totalnym szoku! Ogromna radość i strach jednocześnie. Jestem wychowawcą w Domu Dziecka i niestety dzieciaki zaraziły mnie ospą (którą z resztą przeszłam zupełnie bezboleśnie kilka plamek na plecach i brzuszku, zero gorączki, dziś po chorobie ani śladu - to było ok 2 tyg temu) ( w tym czasie już musiałam być w ciąży). Spóźniał mi się okres, mimo faktu iż od zawsze był b. nieregularny, zrobiłam test (ok 28 lutego), który wyszedł negatywnie. Więc byłam pewna, że to wina stresu, choroby i wkrótce dostanę.
Jednak od ok 10 dni czułam się dziwnie, mdłości, powiększone piersi, ale ból w podbrzuszu podobny do tego przed okresem, ale nie tak intensywny i czasem odnosiłam wrażenie jakby ciągnięcia. 10 marca zrobiłam test, który wyszedł pozytywnie, zrobiłam jeszcze dwa testy (ostatni wczoraj), które "jak byk" pokazują dwie grube krechy.
Ogromnie się cieszę! I wierzę, że dzidzia będzie zdrowa. Wujek jest lekarzem i powtarza mi, że przy ospie na początku lub w połowie ciąży maluszek przeważnie wychodzi bez szwanku, i że jest zdecydowanie groźniejsza pod koniec III trymestru, jednak to lekarz medycyny ogólnej.
Jutro idę do ginekologa, proszę trzymajcie za nas kciuki, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku! Modlę się o to codziennie.
Wie, że będzie wszystko dobrze:)!
PS wg moich obliczeń powinna urodzić ok 5-6 listopad:)Zweryfikujemy jutro ;)
 
Witam :) to i ja się przyłączę :) termin wychodzi mi na 6.11.2011, byłam w zeszłym tyg u gin, potwierdziła ciąże, widac było pęcherzyk ciążowy ale nie było w nim jeszcze widać zarodka :( mam przyjsc w czwartek, żeby go w końcu zobaczyć :D (mam nadzieję, ze tam będzie i ze wszystko będzie ok.. )
 
reklama
Witam AniaWroc i aqua:)
Mam pytanie do aqua: napisałaś, że gin wyznaczyła Ci termin na 6 listopad, czy mogę Cię spytać kiedy był 1szy dzień Twojej ostatniej miesiączki? Ja miałam ok 18 stycznia (niestety wydłużone, nieregularne cykle) i z moich obliczeń wynika, że powinnam urodzić ok 5, 6 listopada:) Ale zobaczymy co jutro powie pan doktor. Jak się dziewczyny czujecie?
 
Do góry