reklama

Listopadowe mamuśśśki 2012

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Martuska129, 27 Październik 2012.

1. Martuska129

Martuska129 Początkująca w BB

Witam wszystkie mamusie.Termin mam na 24 listopad ale mysle ze urodze wczesniej a jak jest u was macie juz jakies objawy zblizajacego sie porodu????

2. magdalenaru

magdalenaru Początkująca w BB

Hej :)
    Ja mam termin na 25.11, ale w związku z tym, że Maleństwo jest ułożone miednicowo to prawdopodobnie czeka mnie cc, niestety. Więc szykuję się na 20, mniej więcej.
    A jakie masz objawy? Mnie od kilku dni czasami pobolewa brzuch tak jak przed @, ale lekarz powiedział, że wszystko jest ok.

Pozdrowienia ;-)

3. reklama
  4. MissBella

MissBella Fanka BB :)

Hej:-)
    Ja mam termin na 22 listopada wg OM i 25 listopada wg USG. Narazie żadnych objawów nie mam i niech tak zostanie bo torba do szpitala nie spakowana... :eek:

5. Lenati

Lenati Moderator

Powodzenia . Życzę szybkiego rozwiązania ! :-) Pozdrawiam .

6. Martuska129

Martuska129 Początkująca w BB

Mi znacznie obnizyl sie juz brzuszek i mam skurcze przepowiadajace zawsze łapia mnie o tej samej porze dnia i trwaja tak do godziny.Chciałabym zeby juz bylo po wszystkim bo ciaza bardzo daje mi sie we znaki

7. mloda_mamusia1

mloda_mamusia1 Podwójna mama ;)

Hej, ja mam termin na 10.11, skurcze są, czasami bolesne czasami mniej. Nie wiem czy wytrzymam do terminu, już za bardzo się męczę. U mnie CC, z powodu wady wzroku, nie ma mowy o SN
    :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

8. Zizi_16

Zizi_16 Basinkowa mama:))

Poleć forum