reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
dziewczyny a macie tak, ze jak się schylicie, albo wstajecie, albo sie delikatnie skulicie to brzuch delikatnie boli? ja czuje lekki bol, nie wiem czy to normalne, wiem ze dzidzia tam jest ale mimo ze taka malutka to juz moze to oddzialowywac?? czy to raczej cos nie tak? wizyta 5 czerwca, a ja jakos bojam czy na pewno wszystko ok, te chudziutkie mamy juz widza wybrzuszenia, u mnie przez tluszczyk nie widac co nie jest pocieszeniem bo nie moge popatrzec czy tam jest :p
Ja mam tak, że jak wykonam gwałtowny ruch, leżę zbyt długo skulona albo siedzę z podkulonymi nogami, to czuję delikatny ból. Ogólnie cały czas czuję jakieś ciągnięcia w macicy, ale tłumaczę to sobie tym, że ona się wciąż rozciąga. Nie chcę się nakręcać i denerwować, że coś jest nie w porządku, bo to nie jest dobre dla dziecka.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Dzisiaj od rana taka przybita chodzę, że nawet A. zauważył. Rano weszłam na fb i okazało się, że osoba którą dużo z Was zna ma problemy, a po południu przyszła najgorsza z możliwych wiadomości :-( :(

Witam wszystkie nowe mamusie ;-) ;)

LaydyDeek na ból gardła ArgentinT i gratuluję wyniku egzaminu :tak:

Widzę, że 7 lipca wysyp USG połówkowych ;-) ;)

Idę umyć się i chyba pójdę spać, bo w nocy budzę się co chwilę, a o 7 wstaje Alanek, wiec mam deficyt snu ;-) ;)

Dobrej nocy :tak:
 
LayDeeK pisze:
Dziewczyny, bardzo boli mnie gardło. Napilam się dziś mrożonej kawy i bach. Co mogę wziąć by ulżyć?
P.s. dziękuję za gratulacje attachFull808244
Kochana tydzień temu zmagałam się bólem gardła wyssałam te tabletki *spam* kupiłam w aptece,jednak wydaje mi się ze one bardziej nawilzaja gardło a nie leczą w koncu sa na propolisie i malince :),do tego Halls strong te cukierki mocne czarne na zmiane i pomimo cytrynki miodu pomogło płukanie wody z solą i sodą co nie było przzyjemne jednak wtedy zadziałało
 

Załączniki

  • upload_2017-5-27_20-46-9.png
    upload_2017-5-27_20-46-9.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 53
Hej,
Dzisiaj od rana taka przybita chodzę, że nawet A. zauważył. Rano weszłam na fb i okazało się, że osoba którą dużo z Was zna ma problemy, a po południu przyszła najgorsza z możliwych wiadomości :-( :(

Witam wszystkie nowe mamusie ;-) ;)

LaydyDeek na ból gardła ArgentinT i gratuluję wyniku egzaminu :tak:

Widzę, że 7 lipca wysyp USG połówkowych ;-) ;)

Idę umyć się i chyba pójdę spać, bo w nocy budzę się co chwilę, a o 7 wstaje Alanek, wiec mam deficyt snu ;-) ;)

Dobrej nocy :tak:
Też czuję że dzisiaj pójdę spać szybko. Budzę się w nocy i się przez to nie wysypiam.
Masz na myśli, że któraś z Nas odeszła z grupy?? Mam nadzieję że nie??
 
Emsi chodzi mi bardziej, ze kawa wyplukuje magnez I odwadnia, przy odwodnieniu pojawia sie bol glowy. Kofeina daje chwilowa ulge. Zamkniete kolo bym to nazwala. Sol tez dobrze podnosi cisnienie ;)

Przyjmowanie małej ilości płynów jest częstym powodem bólu głowy również.
W moim przypadku bardzo często, jak mam tylko możliwość, zanim wezmę jakakolwiek tabletkę pije kawę i naprawdę często pomaga. A mówię to z własnego doświadczenia a stosowałam wiele różnych rzeczy w walce z migrena przez te 20 lat [emoji6]
Teraz czytam książkę o przyprawach i tez właśnie pod katem migreny między innymi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@LayDeeK gratulacje [emoji106]

@estrelicia gratulacje pierwszych ruchów ... oj cudowne uczucie [emoji7]

Ja jutro mam komunie i oczywiście twarz wyglada jeszcze gorzej ... Eh ... jak pójdę na zwolnienie to chyba w ogóle nie będę się pokazywać ludziom na oczy z taka cerą [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry