reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Gratuluje!! Niech Maly zdrowo rosnie a Tobie zycze szybkiego powrotu do sil!!
Nasze malenstwa niech czekaja na swoje planowane terminy:) ja mam ponad miesiac jeszcze ale torbe spakuje,nie ma co!!:)
Ponad miesiąc to podobnie jak u mnie, termin mam na 24.11, a Ty?
A ze względu na szyjkę i skurcze torba już czeka od jakiegoś czasu w pełnej gotowosci :D
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj miałam USG, synek waży 2800 termin z badania na 10 listopada ( z OM na 16) poza tym wszystko ok. Dzisiaj jestem po wizycie i tak, do terminu porodu nie mam już zaplanowanych wizyt, ani badań a pierwsze KTG mam w dniu terminu porodu:eek:
Myślałam, że jak to końcówka to częściej są wizyty. Nie mam doświadczenia bycia w ciąży po 38 tygodniu bo pierwszego synka właśnie tak urodziłam. Jak to jest u Was ?????
 
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj miałam USG, synek waży 2800 termin z badania na 10 listopada ( z OM na 16) poza tym wszystko ok. Dzisiaj jestem po wizycie i tak, do terminu porodu nie mam już zaplanowanych wizyt, ani badań a pierwsze KTG mam w dniu terminu porodu:eek:
Myślałam, że jak to końcówka to częściej są wizyty. Nie mam doświadczenia bycia w ciąży po 38 tygodniu bo pierwszego synka właśnie tak urodziłam. Jak to jest u Was ?????
ja ze względu na skurcze wizyty teraz mam co tydzień z zapisem ktg.
W sumie dziwne że nie będziesz miała już żadnej wizyty przed porodem, ale zawsze jakby coś się działo sama możesz podejść do tego lekarza co Cię prowadził lub jechać na SOR.
 
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj miałam USG, synek waży 2800 termin z badania na 10 listopada ( z OM na 16) poza tym wszystko ok. Dzisiaj jestem po wizycie i tak, do terminu porodu nie mam już zaplanowanych wizyt, ani badań a pierwsze KTG mam w dniu terminu porodu:eek:
Myślałam, że jak to końcówka to częściej są wizyty. Nie mam doświadczenia bycia w ciąży po 38 tygodniu bo pierwszego synka właśnie tak urodziłam. Jak to jest u Was ?????
Ja mam termin z om na 11.11. Wizytę miałam we wtorek i kolejną mam 31.11 Terminu KTG żadnego jeszcze nie mam. Przy córce też miałam KTG w okolicy spodziewanego terminu porodu. Chyba nawet z dzień czy dwa po, bo termin wypadał w weekend.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz przeczytałam jak powinien wyglądać harmonogram wizyt w ciąży i tak naprawdę między 37-38 tygodniem powinny być jeszcze zrobione badania krwi i moczu. A ja będę miała ostatnie z 13 października.
Skurcze też mam delikatne, jak bym miała okres dostać, ale nic poza tym. Nie chcę mieć przenoszonej ciąży, nawet o dzień, tego najbardziej się obawiam:unsure:
 
Ja też po wizycie, Mała waży 2730 g, szyjka miękka i rozwarcie na 1 cm. Wizytę mam za 2 tygodnie. Ktg też w okolicach terminu dopiero, podobno teraz takie jest zalecenie jak nie ma żadnych problemów w trakcie ciąży. Ale powiedziała, że za dwa tygodnie zdecyduje i jakby co to zrobimy wcześniej.
 
21monia ja ktg mam w przyszły czwartek. To będzie 38+1 a dzień później wizyta u gina już ostatnia. Idę po wynik gbs a tak to już tylko wizyty w szpitalu na ktg. Termin mam na 8 listopada:blink:
 
Witam Kobitki. Ja też już czekam :) niby termin z o.m. 16 listopad, a z usg III trym na 1 listopada. Taka mała rozbieżność :) dzis zadzwonilam do szkoly rodzenia z zapytaniem kiedy powinno się przyjsc na ktg, bo moj lekarz nic nie mowił, niby wszystko jest ok, ale całą ciążę brzuch mi sie spina kilka razy w ciagu dnia. No i idę jutro poleżec i posłuchac serduszka :)
Karolyn gratulacje!!! :biggrin2:
 
reklama
Do góry