reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No to jestem po usg....
Maluch ma 4 cm i jestem w 10tc i 5 d :cool2:
Tak jak wczoraj brykal na usg i badaniach ... Tak dzisiaj nic ... nawet rączka czy nózka nie machal :no2:
Jedynie serduszko bilo ... i powiem Wam się się zmartwilam, że nic a nic aktywności ehhh
Teraz będę się martwić aż do 4 maja
Mój wczoraj też był leniwy. Dwa razy pomachał i koniec. Nie martw się [emoji847] serduszko najważniejsze [emoji3531][emoji3531][emoji3531]
 
reklama
Moje serduszko :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20200423-214254_One UI Home.jpg
    Screenshot_20200423-214254_One UI Home.jpg
    187,7 KB · Wyświetleń: 95
O matko dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tych prenatalnych ja w sumie nie wiem nic oprócz pierwszej wizyty która miałam w 7 tyg to tak jakoś nie czuje tej ciazy póki chyba nie zobaczę ze to już taki mały człowiek to wtedy to może do mnie dotrze
 
No to jestem po usg....
Maluch ma 4 cm i jestem w 10tc i 5 d :cool2:
Tak jak wczoraj brykal na usg i badaniach ... Tak dzisiaj nic ... nawet rączka czy nózka nie machal :no2:
Jedynie serduszko bilo ... i powiem Wam się się zmartwilam, że nic a nic aktywności ehhh
Teraz będę się martwić aż do 4 maja
Dzieci w brzuchu śpią😉 spokojnie. Nie panikuj 😘
 
Hej.
No i ja dziś miałam prenatalne.
Nic się nie przyznawałam bo tak się stresowalam ;)
Niby wszytko ok, ale takie mam mieszane uczucia bo dr nic nie mówiła w trakcie badania tylko na końcu powiedziała że wszystko ok i że jest wszystko w opisie:/
Dzieciak już prawie 7cm, fajnie się ruszał:]
Przeziernosc 1.6, kość nosowa jest, tętno ok
No i głupia ja nie zapytałam się o płeć, ale czuje że powiedziałaby mi że jeszcze za wcześnie na to.

Buziaki dla Waszych brzuszków:* ;)
 
Witam wieczorkiem :-)
Tez jestem na liscie, jak super :-)
Super zdjecia z badan usg :-) i tez dobrze ze badania wyszly Wam ok :-)
@Martii22 moja ciaza jednak o 1dzien mlodsza od Twojej.. Cos mi sie wkrecilo ze dzis piatek :-)
A do srody czas bedzie mi sie ciagnac niemilosiernie.. Wiem ze na nic nie mam wplywu ale mam nadzieje ze wszystko bedzie oki..
Pozdrawiam Cieplutko :-)
 
Macie jakiś sprawdzony sposob na ból glowy?
Cały dzień męczą mnie wymioty i ból głowy;// juz nie mogę wytrzymać... Byl spacer, spanie itp i ciągle boli, nie jest to ostry bol ale juz dlugo to trwa i mnie denerwuje. Chcialam ograniczyć srodki przeciwbólowe do minimum bo jednak nic nie pozostaje bez wplywu na malucha.
 
reklama
Mnie dzisiaj też strasznie boli głowa [emoji3525] i męczy mnie okropna zgaga, tak strasznie mnie pali [emoji91] Macie jakieś sprawdzone sposoby na zgagę?
 
Do góry