reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry słoneczka [emoji274]
Ja mam dziś jakiś taki dzień z d*py [emoji20] nic mi nie wychodzi.. wszystko mnie wkurza..ehh jak mąż dożyje do wieczora to będzie cud [emoji85]
Zrobiłam dziś karpatke i nawet krem mi nie wyszedł [emoji26]

Co do karmienia piersią to nie mam ciśnienia. Trzymam się dywizy że szczęśliwe dziecko to najedzone dziecko. Bez względu na to czy kp czy mm [emoji4]
 
Ja mieszkam w małym mieście i jak jakąś rodzina ma 3-4 dzieci to zaraz od patologi wyzywani no ludzie. Ja mam 27 lat i chodziłam do szkoły z chłopakiem który pochodził z rodziny gdzie było 11 dzieci, wszyscy wykształceni, zadbani lepiej niż ten z rodzin gdzie było jedno dziecko. Nie można każdego z góry oceniać.
Mojej przyjaciółki mąż pochodzi z rodziny gdzie było 8 rodzeństwa, znam ich bo to sąsiedzi i żadne z tych dzieci nie zeszło na psy. Wszyscy sobie radzą i nikt na moją przyjaciółkę tam złego słowa nie powiedział jak zaszła w ciążę z 3-cim dzieckiem. Ludzie mają różne poglądy i nic na to nie poradzisz zawsze będą gadać swoje.
 
Mocno Wam piersi urosly? Bo mi tylko trochę nabrzmiały i też przestały już boleć więc pewnie i rosnąć [emoji17] A miałam nadzieje, ze chociaz o 1 rozmiar się powiekszą[emoji2356]

A jeśli chodzi o cyca w wieku 3-4 lat to też uważam, że lekkie przegięcie. Byłam świadkiem jak 3,5-letnia córka koleżanki podbiega do niej, podciąga bluzkę i płacze, że chce cyca... No i co, matka, żeby uspokoić dziecko daje tego cyca. Nie wygląda to dobrze no i nie jestem pewna czy dla dziecka też jest to dobre. Chodzi o względy wychowawcze, no ale kazdy robi jak chce.
Mi może o pół rozmiaru? Tak ze mieszczę się w moje normalne staniki, tylko trochę mocniej cisną i jakby mam taką delikatną fałdkę, że się wylewa ale przez bluzkę nawet tego nie widać. Ale sutki jeszcze ciągle niedotykalskie, nawet jak pod prysznicem jest ciśnienie większe to mnie boli uderzenie wody
Dzień dobry słoneczka [emoji274]
Ja mam dziś jakiś taki dzień z d*py [emoji20] nic mi nie wychodzi.. wszystko mnie wkurza..ehh jak mąż dożyje do wieczora to będzie cud [emoji85]
Zrobiłam dziś karpatke i nawet krem mi nie wyszedł [emoji26]

Co do karmienia piersią to nie mam ciśnienia. Trzymam się dywizy że szczęśliwe dziecko to najedzone dziecko. Bez względu na to czy kp czy mm [emoji4]
Cieszę się że nie jestem sama której przygotowanie jedzenia teraz nie wychodzi 😁😁
 
Generalnie kwestia karmienia, smoczka, porodu, rodzaju pieluch, odpieluchowania to naprawdę indywidualna sprawa i dużo zależy od dziecka i odpowiedniego momentu dla niego, na kontynuowanie bądź przerwanie! Każde dziecko ma in e potrzeby i nie należy żadnej ze stron krytykować, bo tak naprawdę nie wiemy jakie jest tego podłoże! Ja absolutnie nie żałuje tak długiego karmienia, bo wiem jak ważne to było dla mojej córki! W trakcie no choroby to była jedyna możliwośc aby jadła/ Piła i się nie odwadniają! To jest poświęcenie tak długie karmienie ale mnóstwo emocji to daje.
Ja się z tym zgadzam, i z tym co wcześniej pisałaś również, choć u nas różnie bywało, ale w zgodzie z dzieckiem i sama sobą 😊kp, czy mm, jak i poród SN czy cc będą mieć zarówno przeciwników jak i zwolenników. Uszanujmy to 😉
 
Jedna z nas tutaj jakiś czas temu pisała o zapaleniu ucha, niestety nie pamiętam kto. Poradzilas sobie z tym? Jakim sposobem?
Mnie właśnie chwyta i normalnie bym dala ten oxycort i po problemie, ale w ciąży go nie można 😑 i nie wiem co zastosować, do lekarza jeszcze nie mam co iść
 
Mojego małego sama odstawiłam na miesiąc przed drugimi urodzinami. Ssał tylko na noc i w nocy jak się przebudził. Nawet lykania nie było słychać, za smoczek robilam[emoji23]
A po odstawieniu z dnia na dzień w piersiach była susza [emoji23]

Mi przez miesiąc znikało mleko! Jeszcze kilka
Dni temu jak naciskałem
To kilka kropelek było ale teraz już nic nie ma!
 
Mocno Wam piersi urosly? Bo mi tylko trochę nabrzmiały i też przestały już boleć więc pewnie i rosnąć [emoji17] A miałam nadzieje, ze chociaz o 1 rozmiar się powiekszą[emoji2356]

A jeśli chodzi o cyca w wieku 3-4 lat to też uważam, że lekkie przegięcie. Byłam świadkiem jak 3,5-letnia córka koleżanki podbiega do niej, podciąga bluzkę i płacze, że chce cyca... No i co, matka, żeby uspokoić dziecko daje tego cyca. Nie wygląda to dobrze no i nie jestem pewna czy dla dziecka też jest to dobre. Chodzi o względy wychowawcze, no ale kazdy robi jak chce.

Mi urosły i to bardzo aż w szoku jestem, z 3 rozmiary ( nie wiem
Dokładnie bo ja staników nie nosze w ogóle śle czuje ze są gigantyczne)
 
reklama
Ja ze wzgledu na rodzaj pracy, poszłam na l4 od razu jak sie dowiedzialam. I cale szczescie, bo tydzien pozniej zaczeli zmniejszac stawki i etaty
 
Do góry