reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny 👭
Córka poszła na 8 do szkoły, więc też biorę się za mała kawę ( odrzuciło mnie totalnie, a jestem kawoszem)
Witam nowe dziewczyny ❤️
Mój lekarz przyjmuje prywatnie, a jak chce jakieś badania do każe mi przychodzić do przychodni w której pracuje ;)
Życzę Wam miłego dzionka!
 
Dziewczyny powtórzyłam betę 21/2 -29, dzis 23/2 - 42 :(
Miałyście tak? Wiadomo, ze jest zle, tylko czy to może być pozamaciczna?:(
 
Dziewczyny powtórzyłam betę 21/2 -29, dzis 23/2 - 42 :(
Miałyście tak? Wiadomo, ze jest zle, tylko czy to może być pozamaciczna?:(
Kurcze....przyrost słaby.....na temat pozamacicznej niestety nie pomogę
.może powtorz jeszcze ta betę i zobaczysz.....jeśli zacznie spadać to może być ciąża biochemiczna....podobno nie raz się tak zdarza....mimo wszystko trzymam kciuki, może jeszcze się rozkręci [emoji8]
 
Cześć dziewczyny [emoji130]
Córka poszła na 8 do szkoły, więc też biorę się za mała kawę ( odrzuciło mnie totalnie, a jestem kawoszem)
Witam nowe dziewczyny [emoji3590]
Mój lekarz przyjmuje prywatnie, a jak chce jakieś badania do każe mi przychodzić do przychodni w której pracuje ;)
Życzę Wam miłego dzionka!
Hej. Ja kawę uwielbiam i staram się ograniczyć....ale słabo.konwuchodzo...moze też mnie odrzuci [emoji38][emoji85][emoji85]
 
Jedna kawka nikomu nie zaszkodzi.W poprzedniej ciąży dopiero przy 3 semestrze odstawiłam.
 
Dziewczyny a wy jak tam z wizytami umówione już? Ja dzisiaj zadzwoniłam do mojego ginekologa kazał przyjść już 05.03. Trochę się boję bo mam małego maluszka 10 miesięcznego w domu i jestem po cc więc trochę stresu jest czy wszystko będzie dobrze...
 
reklama
Ja idę za tydzień w czwartek :) a jak Wam minął dzień? Ja byłam z przyjaciółka na kolacji, a przy okazji powodzialam jej że jestem w ciąży 🤰
Teraz zmykam do praktyki jogi ♥️
Całusy!
IMG_20210223_175446_151.jpg
 
Do góry