reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja to widziałam na opisie usg dopiero, a dziś zapomniałam zapytać [emoji85] zastanawiam sie teraz nad zmianą gina bo myślałam o innym prowadzącym, ale nie wiem jak, temu u którego teraz jestem musiałabym podziękować chyba za pomoc i powiedzieć ze idę do innego?
Nie wiem. Ja bym chyba nic nie mówiła. Po co? :)
Tak było widoczne. Mój lekarz to straszny gaduła, tłumaczy i wyjaśnia wszystko. Nawet robi mi mini testy żeby sprawdzić czy wszystko wiem i jest dla mnie zrozumiałe :) nie muszę go o nic dopytywać bo on sam wszystko wyjaśnia. Przez te jego tłumaczenia dobrze wiem co widać na usg
To wszystko nam opowiadaj, chętnie wysłuchamy ;) mało jest takich lekarzy gaduł ;)
Dziewczyny, dostałam krwawienia jak na okres. Ale oprocz tego nie mam zadnych boli ani nic Jestem teraz sama w domu i nie mam jak pojechać do szpitala.ewentualnie sama ale w tej sytuacji nie wiem czy dalabym rade prowadzić samochód. Czy z tym mogę zadzwonić na 112??
Chyba nie, raczej przejeżdżają tylko w zaawansowanych ciążach, bo to jednak ratowanie życie. Ale spróbuj! Nie wiemy co tam Ci powiedzą.
Problem w tym ze nie mam jeszcze swojego lekarza. wczesniej mialam przykre wspomnienia z ginekologami i nie mam kogoś konkretnego.. A z racji ciąży wizytę mialam miec dopiero za 2 tyg bo wtedy byłoby cos wiadomo dopiero...i mieliśmy z partnerem wybrać jakiegoś prywatnie.
To jak nie masz możliwości jechać na IP to umów wizytę na jutro prywatnie.

Hej dziewczyny, ale dużo piszecie . Nie nadrobiłam wszystkiego. Dziś odebrałam wynik z kolejnej bety :
17.03 - 93,93
19.03 - 243,05
23.03 - 1065,44
Jak myślicie, czy te przyrosty są dobre ?
Są super ;)
Hej,

czy macie takie skoki energii ? Rano czuje się Ok, później oczy mi się zamykają, popołudniu mam małe przebudzenie i wieczorem jestem już znowu bez energii, nie chce mi się totalnie nic. Leżę i odpoczywam.
Też tak mam. Koło 12 i po południu muszę się przespać bo mi się oczy kleją ;)
 
Mam wrażenie, że w ciąży mózg inaczej pracuje 😁 Ja chleb wkładam do lodówki albo jak obieram warzywa to zamiast do kosza, to na talerz, ciągle coś mi leci z rąk 🙈 Masakra 😂
Daj spokój 🙈🙈🙈 mam to samo, nawet wysłowić się nie potrafię normalnie 😂 czuję się jakby połowa mózgu mi zniknęła 🤣 inteligencja poniżej zera 🤦‍♀️
 
Daj spokój 🙈🙈🙈 mam to samo, nawet wysłowić się nie potrafię normalnie 😂 czuję się jakby połowa mózgu mi zniknęła 🤣 inteligencja poniżej zera 🤦‍♀️
Ooo ja też, dzisiaj gadałam w pracy z taką babka i się nie umiałam wysłowić, aż się obie zaczęłyśmy śmiać, bo jej mówię: "No o to mi chodzi co jest w sprawozdaniu, no na początku te opisy takie", a ona "wstęp?" A ja taaak xD
Z moją szefowa też tak wyglądały rozmowy i ona mi dopowiadała, bo zaczynałam mówić i co chwilę mi słów brakowało.
Ja nie wiem jak tu pracować 😂😂
 
ja mam 6 latka czasem go podniose jak się zapomne ale nic mnie nie ciągnie po tym. Za to czasami ciagnie jak nic nie robię więc nie wiem czy to od tego zalezy
doczytałam później u mamy ginekolog, że o ile ciąża prawidłowo się rozwija to ok, ale u mnie pewnie o ile wszystko z dzidzia jest dobrze to pewnie znów będzie niewydolność szyjki jak w poprzedniej ciąży i pessar.. masakra [emoji22]
 
Ja oczywiście 0ierwsza w kolejce [emoji6][emoji846]
@Ces i dziewczyny adminka odpisała, że na zamknięty wątek zapraszamy osoby aktywne i że jeśli ktoś ponad 2 tyg nie da znaku życia to zostaje usunięty.
Napisała też, że możemy już powoli wysłać jej listę i będzie dodawać.

Oki czyli mamy jasną sytuację. Trzeba pisać przynajmniej raz na dwa tygodnie bo inaczej osoby rzadziej się udzielające będą usuwane z grupy prywatnej.

Kto się podejmuje sprawdzania co 2 tyg kto jest aktywny?

@Ces ?
@Amaleta ?
@Bunia49 ?
Ja też mogę jeśli macie ochotę [emoji3526]
 
To dobrze, że w miarę wszystko Oki ;)
U mnie też zaczęły się mdłości. Ale na szczęście są tylko jak mnie ssie na głód. Więc opycham się jak świnka pigi i daje radę 🙈 najgorzej jest rano. Ale też sobie jakoś radzę, po prostu rzucam się na lodówkę od razu 🤣 czasem jak obudzę się w nocy na siku to też idę coś przekąsić bo bym nie wytrzymała do rana 😁
No i tak jak mówisz, wszystko można znieść, byle tylko dzidziulek się rozwijał 🙏🙏

A no i to co mnie najbardziej ucieszyło. Od wczoraj w koncu nie plamie! Po ponad 4 tygodniach chodzenia w podpaskach/wkładkach w końcu czysto. Martwiłam się, bo to nie jest normalne w ciąży, tym bardziej przez taki czas. Liczę na to, że już tak zostanie. Prolutex pomógł. Uff uff ☺️

Napisz jak było na krzywej. Trzymam kciuki, żebyś się na niej nie męczyła. I żeby szybko zleciało do środy ;) 😘
Hurra! I tak już do końca!
 
reklama
Do góry