reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Lekarz mi dał skierowanie i kazał sprawdzić czy będzie przyrost

Ja już panikuje, ryczę i nie mogę przestać 🥺

Miałam już dwa razy. 18 marca był pęcherzyk, 1 kwietnia pęcherzyk z zalązkiem zarodka i teraz mam jutro kolejne ale nie wiem czy cokolwiek więcej będzie widać :(
Serio nie panikuj to Ci się teraz na nic nie zda... Weź głęboki oddech i spróbuj się na czymś skupić, jakaś książka albo film. Musisz przetrwać do jutra i nie zwariować.
 
reklama
Lekarz kazał nie panikować. I powiedział dokładnie to co Ty, że prawdopodobnie może się pojawić za parę dni. Nie wiem po co poszłam na te badania 😑 niby spoko bo nie ma spadku. Objawy mam takie same od początku. Tylko się zestresowałam :(
Aniu, ja mam tak samo. Też miałam na wizycie tylko pęcherzyk ciążowy z zalążkiem zarodka i pęcherzykiem żółtkowym. Mój lekarz powiedział, że za kilka dni powinno pojawić się serduszko. Także nie denerwuj się, bo to absolutnie nie jest wskazane w Twoim stanie 😗
 
Dzięki dziewczyny❤️Pomogłyście mi na prawdę. Przestałam płakać i biorę się w garść, dla tej małej fasolki. Nie znam się na becie, nie mam pojecia co i jak przyrasta ale widziałam jak Wam przyrastało i to były dużo większe wartości, chyan dlatego ta panika. Nigdy jej nie robiłam bo wiedziałam, że potrafi zestresować (jedynie po oczyszczeniu żeby sprawdzić co i jak) i właśnie to ze mną zrobiła. Z jednej strony super, że nie spadła ale z tej drugiej te myśli.. Tak bardzo chce żeby wszystko było ok i nic nie wskazuje na to żeby nie było ale moja natura panikary robi swoje. Jutro rano wizyta i sie okaże co i jak. Dziękuję Wam
 
Nie wierzę w to co właśnie napisze, ale dziś jest pierwszy dzień od końca lutego BEZ WYMIOTÓW RANO 🥰🥰 jest mi niedobrze, mdli mnie, ale nie wymiotowałam I narazie się nie zbiera ☺ z jednej strony mnie to cieszy, a z drugiej lekko się schizuję - ostatecznie to już 11+2 to mogłoby już przechodzić 😅
Super ! Ja nie wymiotuje w ogóle, mam tylko mdłości i to całodniowe
 
Dzięki dziewczyny❤️Pomogłyście mi na prawdę. Przestałam płakać i biorę się w garść, dla tej małej fasolki. Nie znam się na becie, nie mam pojecia co i jak przyrasta ale widziałam jak Wam przyrastało i to były dużo większe wartości, chyan dlatego ta panika. Nigdy jej nie robiłam bo wiedziałam, że potrafi zestresować (jedynie po oczyszczeniu żeby sprawdzić co i jak) i właśnie to ze mną zrobiła. Z jednej strony super, że nie spadła ale z tej drugiej te myśli.. Tak bardzo chce żeby wszystko było ok i nic nie wskazuje na to żeby nie było ale moja natura panikary robi swoje. Jutro rano wizyta i sie okaże co i jak. Dziękuję Wam
Stres jest najgorszy, tez jestem panikara i mimo ze miałam serduszko to dalej bardzo się boje. Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę, na pewno wszystko będzie dobrze i wyjdziesz szczęśliwa.
 
Stres jest najgorszy, tez jestem panikara i mimo ze miałam serduszko to dalej bardzo się boje. Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę, na pewno wszystko będzie dobrze i wyjdziesz szczęśliwa.
Ja się nie stresowałam dopóki nie zobaczyłam wyników🙄
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wytrzymać do jutra i nie zwariować 🤔
 
Ja jzu nic nie rozumiem. Czuję się fatalnie porównując wszystkie ciąże a wszystko jest nie tak. Beta wychodzi źle i już chyba mi zostaje się nastawić na skierowanie na szpital 😭 nie wiem jak dam radę znowu przez to przechodzić. Jutro rano wizyta. Nei wiem musiał by stac się jakiś Cud..
Beta w czwartek 57607. 05
Beta we wtorek 81678.36
Wg kalkulatora wynik jest nie prawidłowy.
Nie wiem skąd nasilające się objawy skoro prawdopodobnie ciąża się nei rozwija 🥺
Biedna tyle stresu. Lekarz kazał Ci zrobić badania żeby sprawdzić czy jest przyrost i jest :) w 7 tygodniu juz nie przyrasta tak szybko jak na początku. Zobacz ten link i juz sie nie martw Link do: Interpretacja wyniku badania betaHCG po 7 tygodniu ciąży - Na pytanie odpowiada lek. Anna Syrkiewicz
 
reklama
Ja już po wizycie, dzidziuś przedatowany z 9+2 na 9+4 (wg om 9+5) więc już się wyrównuje 🙂
Serduszko pięknie biło, nagrałam nawet filmik dla męża 🤗 Dzidek ma 2.8cm
 

Załączniki

  • 20210407_143420.jpg
    20210407_143420.jpg
    90,3 KB · Wyświetleń: 77
Do góry