reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

U mnie dziś mielone, ziemniaki i sałatka - Partner ma urlop, więc to on gotuje (a wychodzi mu to bardzo średnio 🤣).
Ja ogólnie jestem bardzo aktywna osoba, mój pies potrzebuje mnóstwo ruchu więc spacery porządne przed i po pracy, przynajmniej godzinne. Praca też stojąco-biegająca. I każdy wolny weekend to od razu w górki na cały dzień spacerować ❤️ w sobotę zrobiliśmy ponad 20 km💪🏻
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś przyjmuje luteinę dopochwowo ? Czasem wydane mi się, ze po czasie ta luteina razem ze śluzem ładuje na majtkach i nie wiem czy to normalne czy ja robię coś złe ?
 
@Ces A tak z innej beczki. Jak ty przechodziłam corone miałaś wrażenie że łamie Cię w kościach?
Ja coś mam spadek formy i obawiam się że mogli mnie w szpitalu czymś zarazić:/
 
reklama
Do góry