reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, u mnie pojawiła się biegunka i mdłości. Nie wiem co mam za bardzo o tym myśleć..
u mnie zaczęła się w nocy. Najpierw złapał mnie przeogromny bol - chyba zoladka, chociaż już sama nie wiedziałam, czy to skurcze czy żołądek. No i biegunka. Ale wypiłam gorącą miętę i w końcu przeszlo i zasnęłam. Ale dziś też już czuje, że coś się dzieje. Może nie jest tak, że biegam do toalety co kilka minut, ale jednak czuje się tak niepewnie.
 
u mnie zaczęła się w nocy. Najpierw złapał mnie przeogromny bol - chyba zoladka, chociaż już sama nie wiedziałam, czy to skurcze czy żołądek. No i biegunka. Ale wypiłam gorącą miętę i w końcu przeszlo i zasnęłam. Ale dziś też już czuje, że coś się dzieje. Może nie jest tak, że biegam do toalety co kilka minut, ale jednak czuje się tak niepewnie.
ja dokładnie to samo, tyle że mam jeszcze 2.5 tygodnia do terminu i boję się że jak wyjdzie wcześniej to coś będzie nie tak..
 
Ja rano mialam dwa chyba skurcze, ale jakby nie brzucha tylko takie parcie na szyjke i od tamtej pory nic, tzn, od wczoraj po wizycie jakos mnie miednica dziwnie boli, i jestem bardzo senna.
Mogloby to zwiastowac porod
 
reklama
Do góry